Tatran Hostinné B - FK Chvaleč 1:1 (1:1)

Domácí Tatran se ještě ani nerozkoukal a ani ne minutu po prvním hvizdu rozhodčího prohrával po nedorozumění obrany 0-1. Hra se poté přesunula do středu hřište a ve 20 minutě Slavík trefil břevno. Za dalších pět minut se po trestném kopu nejlépe zorientoval Kvášovský a hlavou vyrovnal na 1-1. Poločas se dohrál v poklidu za občasných nakopávaných balónech našeho soupeře do vápna.

V druhé půli Tatran kontroloval hru, ale nepřišla žádná šance, ze které by mohl těžit. Ke konci ještě soupeř mohl ohrozit domácí branku, ale osamocený hráč na velkém vápně však netrefil Celarovu svatyni. Bez několika stabilních hráčů sestavy je však bod pro oba týmy zasloužený.

Sestava: Celar - Petera, Pešta, Sokolovič, Drinka - Slívko, Slavík, Kvášovský, Ferenci - Hartl, Kováč

Gól: Kvášovský