TJ Tatran Hostinné B - AFK V.Úpa 4:1 (1:1)

V prvním mistrovském utkaní na domácí půdě Tatranu s námi přijela změřit síly Velká Úpa. Prvních deset minut to bylo spíše oťukávání z obou stran. První moment přišel ve 14. minutě, kdy Jelínek poslal Geletiče uličkou na gólmana, jenž netrefuje branku. Ve 23. minutě po přesném centru Geletiče na Petružálka, šla hlavička těsně nad horní konstrukcí branky. 28. minuta zápasu - soupeř od poloviny hřiště na jeden dotek obešel naši obranu a upravil skóre na 0-1. Ve 35. minutě rozhodčí řeší situaci kolem hostujícího gólmana - má řetízek na krku a podle pravidel dostává žlutou kartu - k jeho smůle je to již jeho druhá, a proto asi po sedmiminutovém dohadování jde do sprchy. Blížil se konec prvního poločasu a nastalého zmatku u obrany hostů ve 44. minutě Kováč pohotovou střelou z velkého vápna upravuje výsledek na 1-1.

V druhém poločase jsme nastupovali s tím, že převahu o jednoho hráče v poli musíme využít a dorazit soupeře, avšak prvních 15 minut tak vůbec nevypadalo a navíc Petera v 63. minutě dostal červenou kartu a síly se tak vyrovnaly.hosté spíše druhý poločas už jen bránili až na pár jejich centrů do našeho pokutového území.V 70. minutě však přišel závar před naší brankou a jen díky skvělému zákroku gólmana Lánského jsme mohli být rádi, že soupeř nevstřelil branku.V 84. minutě Kvášovský z velkého vápna vystřelil a s pomocí hostujícího obránce dává gól na 2-1.V 88. minutě se dočkal branky i Petružálek a v nastaveném čase ještě přidal hlavou branku Slívko.

ŽK: Pešta,Geletič

ČK: Petera

Góly: Kováč,Kvášovský,Petružálek,Slívko

Sestava: Lánský - Sokolovič, Hartl,Petera,Podrazil - Petružálek, Kvášovský, Geletič, Slívko - Jelínek, Kováč

Autor: Lukáš Kováč