f s Statistiky

Sestava: T. Lánský - J. Hartl, L. Doubek, M. Dědek, T. Pešta - R. Polák, R. Kosina, J. Lev, J. Kvášovský - M. Boháč, M. Celar (70. R. Petik)

ŽK: 1:2

Diváků: 50

První poločas se odehrával mezi šestnáctkami obou soupeřů s mnohými nepřestnostmi na obou stranách. Tento stereotyp "napravila" ve 20. minutě obrana domácích, když vyslala na steč hostujícího útočníka, který touto příležitostí naštěstí pohrdnul.

Druhý poločas jakoby kopíroval ten první - nepočítaje několika dalekonosných střeleckých pokusů toho v podstatě nebylo moc k vidění. Až přišla 82. minuta, kdy Jakub Kvášovský obešel 2 hráče a z 25 metrů nedal gólmanovi moc šancí - 1:0. O pár minut později po stříleném centru od Honzy Lva a menší pomoci hostujícího brankáře tentýž hráč pohodlně zvyšuje na 2:0.

Příští týden v neděli zajíždí "B" mužstvo do Mladých Buků.

Autor: Luboš Horák