17.ročník Memoriálu Ant.Plecháče -Techtex cup 2004
f
11. 9. 2012
Letošní ročník navštívilo jedenáct oddílů, a to včetně polského Mieroszówa. Premiérově například SK Hradec Králové B, SKP Mladá Boleslav nebo FK Turnov. Již se stalo pravidlem, že většina účastníků přijíždí v pátek. V tomto roce je navíc fotbalové Euro a zúčastnění uvítali novinku v podobě velkoplošné projekce. Přibyl také stánek se značkovým sportovním zbožím. Ubytování se rozšířilo o místní Sokolovnu a stravování v restauraci U Bicana. Rozhodčí tentokrát z KFS -Dupák,Korec,Kopiště a Imlauf.
 
Úvodnímu sobotnímu duelu předcházel čestný výkop starosty města ing Krčmáře. Tatran v. DFC Slávia Hradec Král. 0:2.Pak již následovali zápasy ve třech skupinách. Tatran se do čtvrtfinále nedostal horším skóre proti TK Žlunicím. Musel tedy bojovat ve skupině o 9-11 místo. 
 
Do čtvrtfinále prošla tato mužstva: Bialy Orzel Mieroszów (PL),Slavoj Stará Boleslav, SKP Mladá Boleslav,DFC Hradec Král., SK Hradec Král.B,Jiskra Jaroměř, TJ Červený Kostelec,TK Žlunice. Ve vyřazovacích bojích se do semifinále probojovali dvojice B.O.Mieroszów - SKP Mladá Boleslav 4:1, SK Hradec Král. -DFC Slávia HK  1:0.
 
O konečné umístění: o 5m. J.Jaroměř - Č.Kostelec 0:0(2:3 pen), o 7m. Slavoj Stará Boleslav - TK Žlunice 1:0, o9-11m rozhodla minitabulka vzájemných utkání - S.Železnice, FK Turnov, Tatran Hostinné.
 
O 3m. SKP Mladá Boleslav - DFC Slávia Hradec Králové 0:0 (2:3 pen). Finále Bialy Orzel Mieroszów - SK Hradec Králové B  2:0! Pohár tak cestuje k severním sousedům do Polska.Nejlepším hráčem se stal David Maličký (SK HK B), nejlepší hráčkou Marcela Krůzová (DFC HK), nejmladší hráč Jakub Kudlík (TK Žlunice) a nejlepší střelec Radoslav Strelecki (B.O.M.) 5 branek.  Zúčastnilo se na 190hráčů a 33 členů vedení družstev.
 
Celkové pořadí turnaje: 1 B.O.Mieroszów, 2. FC Hradec Král.B, 3. DFC Slávia Hradec Král., 4.SKP Mladá Boleslav, 5.Jiskra Jaroměř,6. TJ Červený Kostelec,7. Slavoj Stará Boleslav, 8. TK Žlunice, 9. Sokol Železnice, 10. FK Turnov, 11. Tatran Hostinné
 
Z celého průběhu akce existuje DVD dokument!
Autor: Luboš Horák
05.02.2018
foto
Přečteno: 617x

Související články


Diskuse k článku

Pro přidávání příspěvků do diskuze se musíte přihlásit
01:46:08 © Luboš Horák (2008 - 2023)