30. M.A.P - CZECH CUP 2017
f
Aktualizováno: 05.02.2018 16:27
V měsíci červnu se uskutečnil tradiční fotbalový turnaj starších žáků. Memoriál Antonína Plecháče letos slavil třicáté výročí vzniku. 24.6 – 25.6. Hostinné přivítalo osm oddílů z Česka,Polska a Německa. Úplným nováčkem byly ČAFC Praha a SK Bakov nad Jizerou. Z Polska přicestovala Dobromierz, která se pravidelně účastní. Z Německa partnerské město Bensheim, jež zastupoval JFV Auerbach. Osmičlenná skupina odehrála své zápasy po celou sobotu a část neděle. V průběhu soboty se nejlépe prosazovaly týmy ČAFC Praha ,AFK Pečky ,SK Bakov n/J a trochu i překvapivě domácí Tatran. Ten po pěti bezbrankových remízách (!) s Červeným Kostelcem, JFV Auerbachem,ČAFC, Pečkami a Bakovem, pak porazily Dobromierz 1:0 a Loko Vltavín 2:0. Na čistém kontu se velmi podílel brankář Vojta Dressler. Celkově se v tabulce umístil na třetím místě i vinou horšího skóre. Vybojoval si tak účast v semifinále. Základní část s přehledem vyhrály AFK Pečky s 15 body. Druhé místo ČAFC Praha s 11 body a lepším skóre než domácí. Jako čtvrtý postoupil SK Bakov s body deseti.
 
Turnaj není ale jen o fotbale. Vždy k němu patří doprovodné akce. Páteční večer otvíral svým vystoupením Benjamings Clan. V sobotu pak nechybělo ohňové show skupiny Infinitos, zakončené ohňostrojem. Do nefotbalové akce patřil i charitativní projekt. Sbírka se slosovatelnou tombolou a dražbou pro Nikolku Vaníčkovou z Hostinného.Mezi cenami bylo velké množství prvoligových a repre dresů s podpisy a dalších věcí spojených s fotbalem. Celkový výtěžek, který se pak předával v neděli osobně rodičům byl téměř jedenáct tisíc Kč !
 
Nedělní dopoledne patřilo ještě dohrávání základní skupiny. Krátce po poledni již startovalo semifinále. Vítěz základní skupiny AFK Pečky v něm podlehl až po penaltách 2:3 SK Bakovu n/J. Ve druhém pak domácí podlehli ČAFC Praha 0:1. Další zápasy o umístění byly v pořadí o sedmé, kde zvítězil Loko Vltavín 1:0 s Červeným Kostelcem. O páté místo JFV Auerbach 3:0 s Goksirem Dobromierz. O třetí místo Tatran prohrál 0:1 s AFK Pečky a zůstal za medailovými branami. Finále pak ovládla ČAFC Praha 2:0 proti SK Bakovu n/J.
 
CELKOVÉ POŘADÍ:
 
1.ČAFC Praha 2. SK Bakov n/J, 3. AFK Pečky, 4.Tatran, 5. JFV Auerbach (D), 6. Goksir Dobromierz (PL), 7. Loko Vltavín, 8. TJ Červený Kostelec
 
ALL STARS TEAM:
 
V.Dressler (Tatran), J.Turek (Bakov), V.Kašpárek (Pečky),T.Bureš (ČAFC), J.Valenta (Tatran), D.Bezděka (ČAFC), V.Buřič (Pečky), D.Slezak (Goksir), F.Sinkula (Loko), J.Čonka (Bakov) a D.Konstanco JFV Auerbach (D).
 
 
 
Individuální ceny: nejlepší střelec K.Ašenbrener (ČAFC), nejlepší hráč D.Konstanco (Auerbach), nejlepší brankář V.Dressler (Tatran),nejmladší hráč J.Izdebski (Goksir), cena fair play TJ Červený Kostelec
 
 
 
Partneři turnaje: Město Hostinné,Královéhradecký kraj,TJ Tatran, Restaurace U Soudku, Kominictví Hostinné, Jaroslav Olša Hostinné, Ladislav Brádler Dubenec, Petr Frýda Cukrárna, Josef Brzák Grafika
 
Poděkování oddílu fotbalu a pořadatelům: M.Polomčák, J.Kvášovský, B.Lánská, L.Trejtnarová,M.Kudrnovský,Z.Krausowicz, M.Celar, A.Hák,T.Leder.
Autor: Luboš Horák
05.02.2018
foto
Přečteno: 1717x

Související články


Diskuse k článku

Pro přidávání příspěvků do diskuze se musíte přihlásit
20:58:28 © Luboš Horák (2008 - 2024)