Tatran Hostinné - MFK Trutnov "C" 0 : 1 ( 0:0 )
Aktualizováno: 15.04.2015 07:37

Bojovné utkání z obou stran…

Tatran Hostinné                   0                                                                                                                                    MFK Trutnov  „C“                        1            Poločas   0 : 0

Diváci : 100

V dalším kole přivítal Tatran hráče z Trutnova. Od úvodního hvizdu se hrál rychlý a bojovný fotbal . Vyložených šancí si v první půli obě mužstva moc nevypracovala , obranná činnost obu celků fungovala dobře a bojovalo se převážně  mezi vápny , neujala se ani střela Šmíci po centru Slavíka kterou zastavilo břevno. Ve druhém poločase  orazítkoval břevno naopak Slavík. Tempo hry neupadalo a nadále se hrálo s vysokým nasazením obou celků. V 66´vyšel hostům rychlý brek a ujali se vedení 0:1. Naši se snažili o vyrovnání ale obrana Trutnova fungovala nadále bezchybně  a nepouštěla nás do zakončení  , ani žádný z útoků hostí se neujal , skóre se už do konce zápasu nezměnilo . Hráči si zaslouží i přes porážku pochvalu za bojovnost a vysoké nasazení po celou dobu zápasu.

O víkendu jede všechno ven v sobotu 11.4. hrají od 10,00 starší žáci ve Staré Pace , muži „áčko“ jedou do Jičína výkop je naplánován na 14,30  Neděle 5.4. dorost zajíždí na hřiště Sokolu Stěžery  začíná se v 17,00 , muži „béčko“  hrají od 15,00 v Borovnici. Dívky mají volno.