Zasloužené ne však jednoduché vítězství..………….

Tatran Hostinné                 4          Poločas  1 : 2

M.Jakoubek          P.Šmucer

Střelci Tatranu:   32´ +  44´ M.Jakoubek, 68´P.Šmucer, 69, R.Polák

Karty : ŽK  3  :  1       ČK 1 : 0

Rozhodčí:  Šlezingr Lukáš, Smrček Jakub, Ludvík Jakub       DS:  Haleš Vladan

Po mnoha peripetiích , zda bude či nebude přizpůsobiví terén , se nakonec v Miličevsi přece jen hrálo . Za chladného a větrného počasí jsme začali lépe , vypracovali jsme si několik slibných šancí ale proměňování se nám opět nedařilo. Nepodařilo se nám proměnit ani pokutový kop , nařízený po zákroku na pronikajícího R.Poláka , brankář střelu vystihl a vyrazil na roh. Další zákrok si ale brankář domácích za rámeček určitě nedá , podcenil ne příliš prudkou střelu Jakoubka a mezi nohama jí procedil do brány. V závěru poločasu se radovali domácí kteří z pokutového kopu srovnali , do kabin jsme ale přesto šli veseleji , po pasu Kracíka utekl Jakoubek obraně domácích a gólem do šatny uzavřel poločasové skóre na 1:2 . Druhá půle začala náporem domácích , dalo by se spíše říci že domácí hráli pořád stejně naopak naši si ještě vychutnávali přestávkový  odpočinek . Z tlaku domácí ale nic nevytěžili a hra se vyrovnala. Až přišla rozhodující dvouminutovka. Nejprve po trestném kopu , L.Horák našel na křídle R.Poláka jehož střelu brankář jen vyrazil a P.Šmucer uklidil balón do sítě. V další minutě vybojoval balón P.Šmucer přistrčil M.Jakoubkovi který našel pěkným pasem R.Poláka  a ten se nemýlil. Závěr zápasu byl zbytečně nervózní , nervově to neunesl hráč domácích a po červené kartě se šel uklidnit do sprch.Hráči si zaslouží pochvalu za bojovnost a nasazení po celou dobu zápasu (vyjma deseti minut druhé půle). Dění na Tatranu příští týden v sobotu 11.4.  přivítají ve 14,30 starší žáci Úpici , muži pak od 16,30 hostí Trutnov C v neděli 12.4. otvírá sezónu i B mužstvo které přivítá ve 14,00 Radvanice po nich se od 16,30 představí dívky proti mužstvu Starkov/Radvance. Dorost má o víkendu volno. Srdečně zveme všechny fandy a příznivce „přijďte podpořit naše hráče“.

Autor: Pavel Šmucer