Tatran Hostinné - FC Mladé Buky 4 : 2 (3 : 1)
Aktualizováno: 29.03.2015 19:24

Zasloužené vítězství i když proměňování šancí stále vázne…

Tatran Hostinné                   4                                                                                                                                    FC Mladé Buky                          2            Poločas   3 : 1

J.Zítko

P.Janouch         Slavík       horák L.        D.Polák

R.Polák (77´A.Rodr)        D.Blažek           D.Kracík (80´T.Valeš)         D.Nossek

P.Šmucer (89´T.Maličký)       M.Jakoubek

Střelci Tatranu: 9´+ 57´M.Jakoubek , 12´+ 14´ R.Polák,

Karty : ŽK 0 : 0    ČK    0 : 0

Rozhodčí: Janata Lukáš, Krucký Dušan, Andrýs Jan      Delegát : Přibyl Ing. Miroslav

Diváci : 90

V prvním domácím zápase jarní sezóny se představili naši hráči v nových dresech od Jaroslava Olši. Za cekem přijatelného počasí přivítal Tatran hostující Mladé Buky. Na začátku zápasu se nám dařilo , v 9 minutě zahráli hosté malou domů , z nařízeného nepřímého trestného kopu se přesně trefil Jakoubek když mu balón rozehrál Kracík  1:0. O tři minuty později poslal Jakoubek po křídle do brejku R.Poláka který ho úspěšně zakončil 2:0. Za další dvě minuty po náhře Kracíka přišel další brejk R.Poláka který obešel co se dalo a zakončil 3:0.V 16´nešťastně upadl hráč hostí a musel být odvezen záchrankou do nemocnice , přejeme mu brzké uzdravení a návrat na trávník. Ve 24´po rohovém kopu skončila hlavička Horáka těsně vedle. Po dalším rohu zakončoval Šmucer jeho střelu ale zastavilo břevno. Ve 32´jsme si tak dlouho přihrávali na hranici velkého vápna až jsme o balón přišli a hosté obloučkem snížili na 3:1. O minutu později se do dalšího brejku dostal R.Polák obešel všechno co mu stálo v cestě včetně brankáře brankovou konstrukci ale nepřekonal a nastřelil tyč. Ve druhém poločase tempo hry opticky trochu polevilo, bojovalo se hlavně mezi vápny , vyložených brankových příležitostí citelně ubylo. V 57´našel Slavík v malém vápně volného Jakoubka který zvýšil na 4:1.V   závěru    zápasu po našem nedůrazu v   obraně hosté snížili na 4:2.  Přesto si hráči zaslouží pochvalu za bojovnost nasazení po celou dobu zápasu.                          Příští týden ve čtvrtek 2.4. hostí dorostenci od 16,00 TJ Rudník. O víkendu jede všechno ven v sobotu 4.4. hrají od 11,30 starší žáci v Babí. Neděle 5.4. dorost zajíždí na hřiště Spartaku Kosičky výkop je naplánován na 13,00 , Muži hrají od 16,00 v  Miličevsi .