Tatran Hostinné                 2          Poločas  2 : 1    Penaty    4 : 2

M.Jakoubek          P.Šmucer

Střelci Tatranu:   10´ +  80´  M.Jakoubek

Karty : ŽK  3  :  4       ČK 1 : 0

Rozhodčí:  Ludvík Jakub, Svoboda Radek, Jiříček Adam       DS:  Novák Vilém

Jarní část soutěže jsme zahájili zápasem v Libáňi. Na začátku utkání jsme si vypracovali několik slibných brankových příležitostí , bohužel se nám podařila pouze jedna proměnit, po nahrávce Blažka zakončil střelou k tyči Jakoubek 0:1. Ostatní šance nám dokázal pochytat pěknými zákroky brankář domácích. Hra se pak vyrovnala , po našem faulu ve vápně se kopala penalta a bylo vyrovnané i skóre. Do přestávky jsme inkasovali ještě jednu branku po rychlém brejku domácích , do kabin se tak šlo za stavu 2:1. Ve druhé půli měli mírnou převahu domácí , náš gólman musel předvést několik pěkných zákroků , skórovat se ale podařilo našim , po pasu Kracíka vybojoval před branou balón Jakoubek a srovnal na 2:2. V nastaveném čase kopali domácí z hranice velkého vápna trestný kop po nafilmovaném  faulu , umístněnou střelu přes zeď ale Honza vytáhl na roh. V penaltové loterii se nám opět nedařilo a bod navíc jsme nechali soupeři.

Dění na Tatranu sobota 28.3: dorost přivítá ve 12,30 Rozkoš/Česká Skalice áčko hraje od 15,00 s Mladými Buky , v neděli 29.3 hrají od  14,00 starší žáci s Třebechovicemi. Srdečně zveme všechny naše příznivce „přijďte podpořit naše hráče“ , občerstvení zajištěno v kiosku na Salaši .

Autor: Pavel Šmucer