Tatran Hostinné                       13                  Poločas  0 : 6

P.Janouch        L.Horák          J.Slavík          D.Polák

Z.Pištora              D.Kracík             D.Blažek            A. Rodr

M.Jakoubek          P.Šmucer

Hokejově střídal  ; P.Lorenz  ;  D.Hruška

Střelci Tatranu: 3x  D.Blažek ; 3x  A.Rodr  ; 3x  P.Šmucer  ;  2x  M.Jakoubek ; 1x Z .Pištora

1x  vlastní (po střele D.Blažka)

Karty : ŽK  0  :  0       ČK 0 : 0                  Rozhodčí: Rolf - Špička, Valeš

V dalším přátelském zápase se naši muži, doplněni dorostenci, střetli s hráči z Prosečné. V úvodu zápasu dokázal soupeř úspěšně vzdorovat, na první branku jsme si museli počkat do 25.minuty, pak se začali prosazovat naši hráči a skóre postupně stoupalo. Na tom že nebylo vyšší má svůj podíl brankář soupeře (Bedla), který vychytal spoustu našich pokusů . Ve druhém poločase se střelecky  prosadili  také útočníci soupeře a zkorigovali tak konečný stav zápasu. Další přípravný zápas sehrají muži na umělce v Nové Pace, v neděli 8.3.2015 ve 12.00 hod. nastoupí  proti hráčům Lánova.