přípravný zápas sž Stará Paka- Tatran Hostinné 2:9 (0:5)

Modelové utkání před Kostelcem...Stará Paka           - 2Tatran Hostinné  - 9      (0:5)Přípravný zápas proti účastníku OP Jičínska dne 6.9.07. Využili jsme nabídky hrát ke stabilizování kádru a zvednutí psychiky hráčů. Vystřídali jsme celkem  čtrnáct hráčů včetně dvou brankářů. Letošní premiéru si odbyl i staronový brankář Baše. Jeho kvality jsou nesporné. Nyní se pracuje na jeho hostování ze Dvora Králové. Průběh prvního poločasu byl celkem jednoznačný. Tatran si s chutí zastřílel, herní rozdíl byl patrný. Do druhé části hráči vešli hodně pasivně a za deset minut dvakrát inkasovali! Postupně však převzali iniciativu a přidali ještě čtyři branky. Několik dalších šancí bylo nevyužito. Tatran zvítězil jasně, i když toto nebylo ,,mottem“ . Mužstvo se potřebuje sehrát a taková to utkání jsou důležitá. Sestava: T.Baše ( J.Zítko), J.Vacek, P.Salač, P.Pešta, O.Jelínek, L.Dymák,L.Zajíček, L.Przybyla, D.Peterka, O.Schwaninger, L.Lejdar (P.Šmucer,D.Buchar). Branky Tatranu: 3x Schwaninger, 3x Zajíček, O.Jelínek,P.Šmucer, J.Vacek –penalta.

Autor: Boris Kováč