MFK Trutnov "C" - Tatran Hostinné 3 : 2 (2:0)

Poslední zápas , podzimní části , jsme nezvládli..………….

Tatran Hostinné                      2                  Poločas  2 : 0

P.Janouch(54´ M.Jakoubek)     A.Rodr(44´L.Kracík)          J.Slavík           D.Polák

R.Polák           R.Kosina(86´L.Horák)                D.Blažek            D.Nossek

T.Maličký          P.Šmucer

Střelci Tatranu: 86´Jakoubek ; 88´T.maličký

Karty : ŽK  3  :  5       ČK 1 : 2                  Rozhodčí: Šlezingr , Slavíček, Novotný

K  poslednímu zápasu podzimní části jsme zajížděli do Trutnova. O postup do jarní finálové části soutěže jsme hráli na dálku s Dolní Kalnou (před zápasem oba 20 bodů) , stačil nám k tomu lepší nebo i stejný bodový zisk (vzhledem lepším vzájemným zápasům). Důležitost zápasu našim svazovala nohy , a nohy šlo hlavně , v úvodu zápasu zajel domácí stoper do naše záložníka jako smyslů zbavený viděl za to jen paradoxně žlutou kartu. Nevybíravými zákroky byl poznamenán celý první poločas který se v závěru proměnil ve strkanici , kterou (nepřesný a nezkušený) rozhodčí ocenil několika žlutými a na každé straně i červenou kartou (D.Nossek). Ještě před tímto incidentem ve 24´po nafilmovaném faulu ve vápně nařídil sudí penaltu kterou domácí střelec zkušeně proměnil 1:0. O čtyři minuty později předvedli domácí pěknou kombinační akci a jeden dotyk a zvýšili náskok na 2:0. Ve druhém poločase jsme přidali a vytvořili si několik slibných brankových příležitostí (navzdory názoru p.Cermana „citace z KFS“ Druhá půle byla až do poslední pětiminutovky v naší režii, místo abychom přidali další 3-4 branky, zbytečně jsme hosty nechali kosmeticky upravit výsledek) domácí celek během druhé půle ani jednou nevystřelil mezi tři tyče , jejich útoky se nám dařilo zastavovat ještě před vápnem nebo mířili vedle nebudu-li brát v potaz střelu ze značky pokutového kopu 3:0, která následovala po úmyslné ruce našeho obránce za což viděl žlutou (a mohl být rád že ne červenou) kartu , v té době už hráli domácí přesilovku když po běžném zákroku dostal R.Polák druhou žlutou a šle se opláchnout . Naši se však nevzdávali a během dvou minut v závěru poločasu dokázali po střelách Jakoubka a T.Maličkého snížit na 3:2. Na vyrovnání ale už jsme nedosáhli. Můžeme tak jen gratulovat  hráčům z Dolní Kalné k postupu (získali jeden bod za remízu) a sami se soustředit na jarní boj o záchranu mezi celky : Tatran Hostinné (3)FC Mladé Buky(2) MFK Trutnov C(1) TJ Rudník(0) Sokol Libáň(3) FC VTJ Milíčeves(2) SK Jičín B(1)SK HOŠEK Robousy(0) v závorce bonifikační body. Hráčům přeji aby během zimní pauzy doléčili všechny šrámy a nabrali síly do jarních bojů.