3 kolo sž 1.9.07 Tatran Hostinné - FC Vrchlabí B 0:6 (0:5)

podzim 2007       dne 1.9.07               3. kolo

TATRAN HOSTINNÉ – 0

FC VRCHLABÍ ,,B“    - 6

poločas :   0:5

Branky Tatranu:Hráč zápasu:  P.SalačSestava:                P.Salač ©O.Jelínek    J.Vacek      O.Schwaninger     P.Pešta  L.Dymák    L.Przybyla     L.Zajíček   D.Peterka          D.Buchar                         P.Šmucer Třetí kolo I. třídy žáků mělo dva rozdílné poločasy. V prvním domácí zaplatili brankami za množství hrubých chyb. V 10´již vedou hosté 0:3! Obranná činnost Tatranu velmi pokulhávala a v mnoha případech doslova vybízela hosty ke vstřelení branky. K tomu je třeba přičíst i vlastní branku (Pešta) po zmatku v pokutovém území. Takže skóre 0:5 po 35´byl naprosto zasloužený. Zkušenější Vrchlabí využilo svých předností (starší kádr) a zaslouženě vedlo.Do druhé části se Tatran hodně uklidnil, hrál zodpovědněji a zlepšil pohyb . Hra se vyrovnala a hrálo se již na celé ploše. Hráči začali vyhrávat osobní souboje a mnohdy donutili zadáky Vrchlabí k chybě. Velmi dobrou šanci měl L.Zajíček – střela těsně nad branku. Je třeba vyzdvihnout gólmana Salače, který ve druhém poločase ,,začaroval“. Mužstvo celkově získává na sebedůvěře a věřme, že postupem sezóny přijdou i výsledky. Škoda branky v nastaveném čase, jediná chyba ve druhé části.V týdnu nás čeká přípravný zápas ve Staré Pace a v sobotu  8.9.07 4.kolo v Červeném Kostelci.

Autor: Boris Kováč