Tatran Hostinné - AFK Hronov 2:0 (2:0)
Aktualizováno: 02.11.2014 12:21

Vydřená ale zasloužená výhra………….

Tatran Hostinné                   2                                                                                                                                     AFK Hronov                         0   Poločas   2 : 0

J.Horák

P.Janouch         M.Filcsák       A.Rodr        D.Polák(90´P.Lorenz)

R.Polák             D.Blažek            T.Valeš          D.Nossek

P.Šmucer          T.Maličký(62´M.Jakoubek)

Střelci Tatranu: 4´Valeš (penalta), 29´Rodr

Karty : ŽK 3 : 4    ČK    0 : 0                 Rozhodčí: Styblík ,Erlebach ,Nývlt

Diváci : 120

V důležitém zápase hostil Tatran Hronov. Úvod zápasu se nám povedl už ve 4´utekl po křídle Šmucer nacentroval do vápna kde brankář hostí skosil Nosska , nařízenou penaltu s přehledem proměnil Valeš 1:0. (Nevím kde v této situaci vyděl trenér hostí dvoumetrový ofsajd „jak píše za domácí !! na stránkách KFS“ z jeho postavení na lavičce to určitě nemohl posoudit ,navíc ho neviděl ani postraní sudí který jinak mával i milimetrové ofsajdy) V 10´málem skončila v síti střela ze strany která svou rotací nadělala brankáři hostí velké starosti. V 27´utekl po křídle Šmucer , jeho střelu brankář vyrazil na roh , to odstartovalo sérii rohů ze kterých se nám podařilo skórovat  , po vydařené hlavičce Rodra 2:0. Ve druhém poločase hosté přidali na obrátkách ve snaze zkorigovat stav , J.Horák musel předvést několik pěkných zákroků. Z našich několika pěkných šancí se gólově žádná neujala , povětšinou střeli skončili vedle nebo si s nimi poradil brankář hostí. Naši hráči si zaslouží pochvalu za bojovnost a nasazení po celou dobu zápasu. Příští týden v sobotu 8.11. sehrajeme poslední kolo podzimní části soutěže od 14,00 s „Trutnovem C“ hřiště HSM  sraz hráčů ve 12,30