Tatran Hostinné                      2                  Poločas  0 : 1

P.Janouch         A.Rodr(70´Nossek)          D.Hruška(46´Slavík)           D.Polák

R.Polák                   T. Valeš                 R.Kosina                    D.Blažek

M.Jakoubek(57´Maličký D.)          P.Šmucer

Střelci Tatranu: 8´Vlastní ; 75´Valeš  (penalta)

Karty : ŽK  2  :  2       ČK    1 : 0          Rozhodčí: Šedivý Michal, Vítek Petr, Buchta Petr

K dalšímu důležitému zápasu jsme zajížděli do Dolní Kalné. Za chladného podzimního zápasu se hrál ,na těžkém terénu , velmi bojovný zápas s vysokým nasazením . Šance se přelévali z jedné strany na druhou a brankáři se měli co otáčet. V 8´utekl po straně Jakoubek a jeho centr si před nabíhajícími Šmucerem a Polákem srazil do brány obránce 0:1. O dvě minuty později mohlo být ještě veseleji po křídle utekl tentokrát Šmucer , před branou našel Jakoubka jehož  střelu k naší smůle zastavilo břevno. Hra se pak vyrovnala a domácí měli několik šancí na vyrovnání , jejich střelám ale scházela přesnost nebo je vychytal Zítko. Do druhé půle jsme nastoupili s větší vůlí po vítězství  a vytvořili si několik příležitostí , brankáře domácích se nám však nedařilo překonat. Běžela 75´ a naši se valili do dalšího útoku  , ten  zastavil brankář domácích nedovoleně  za což viděl červenou a kopala se penalta , balón si postavil Valeš a proměnil 0:2. Oba celky měli ještě několik příležitostí , stav se ale již nezměnil. Všichni hráči si zaslouží pochvalu za bojovnost a vysoké nasazení po celou dobu zápasu. Zápas zkušeně odřídil teprve osmnáctiletý sudí „Šedivý“.

Dění na Tatranu  Sobota 1.11.: Starší žáci přivítají v 9,30 Olympii HK B, Dorost v 11,30 hostí Velké Poříčí , áčko nastoupí od 14,00 proti AFK Hronov, ostatní celky už ukončili sezónu.

Autor: Zdeněk Macháček