Hostinné - Žacléř 2 : 2 ( 1 : 1 ) PK 4 : 5
Aktualizováno: 19.10.2014 13:19

Na penalty zase porážka...............

Tatran Hostinné   vs.   Baník Žacléř     2  :  2      (  1  :  1 )      Na penalty  4  :  5

Zítko

Janouch          Hruška(56´Polák R.)         Slavík         Polák D.

Blažek                Valeš                  Kosina(74´Nossek)                   Rodr

Maličký T.(46´Maličký D.)       Šmucer

Střelci Tatranu:  41´Šmucer ; 78´Valeš (penalta)

Karty:  ŽK   2 : 2     ČK  0 : 0                                         Rozhodčí: Stejskal ; Bednář ; Andrýs

V důležitém zápase , o postavení v tabulce , hostil Tatran  Baník Žacléř. Úvod zápasu vyšel lépe hostům , už v první minutě musel vytáhnout pěkný zákrok Zítko a zlikvidovat trestný kop z hranice vápna. Ve 13´po dalším trestném kopu hosté ve vyložené šanci přestřelují. V 36´utekl po křídle Šmíca , centrem našel před bránou  T.Maličkého jeho hlavičku ale zastavilo břevno , vzápětí z protiútoku  hosté otvírají skóre 0:1 opět se potvrdilo rčení „nedáš dostaneš“. O pět minut později centroval před bránu Kosina balón propadl celým pokutovým územím tam se k němu dostal Šmíca jeho pohotová střela levačkou po teči obránce skončila v síti 1:1. V závěru  poločasu jsme kopali trestný kop ,Valeš našel Rordra jeho hlavička ale skončila nad. Ve druhé půli se hra přelévala z jedné strany na druhou , šance na skórování měli oba celky , brankáři ale byli na svých místech a střeli pochytali. V 71´jsme zbytečně zdlouhavě rozehrávali v obraně až jsme o balón přišli a hosté po centru hlavou zvýšili na 1:2 . V 78´hosté faulovali ve vápně , na penaltový puntík si postavil balón Valeš a střelou k tyči srovnal na 2:2. To nás povzbudilo k závěrečnému náporu ve kterém nás ale zradila muška nejprve v 82´hlavička R.Poláka míří těsně vedle , o sedm minut později tentýž hráč ve vyložené šanci hlavou přestřeluje , zápas tak dospěl penaltovému rozstřelu . První tři exekutoři na obou stranách byli úspěšní ( za Tatran Valeš, Rodr, Maličký D.) ve čtvrté sérii Honza Zítko vystihl směr a penaltu chytil , J.Slavík svou penaltu proměnil 4:3 , v páté sérii hosté proměňují , rozhodnout tak může J.Zítko střela mu  ale nesedla a  míří hodně mimo 4:4 , a jede se dál , hosté proměňují , střelu Nosska brankář hostí chytá a hosté se radují z bodu navíc.

Zápasy Tatranu 25.10. sobota: Mladší přípravka hraje venku  od 10,00 a 11,00 MFK Trutnov / FC Mladé Buky B St. přípravka + ml. žáci přivítají od  10,00(Dvůr Králové n.L., Vrchlabí) „Áčko“  zajíždí k derby do Dolní Kalné výkop je ve 14,30 sraz hráčů ve 13,15 neděle26.10. :  Dorost jede do Úpice výkop je v 13,00  ,  dívky přivítají v 11,30 Bílou Třemešnou , Béčko zakončí sezónu od 14,30 v Chotěvicích St.žáci hrají už v pátek 24.10. od 16,00 v Černilově