Tatran Hostinné - FC Mladé Buky 6 - 2 ( 4 - 2)

FC Mladé Buky                    2   Poločas   4 : 2

P.Janouch         J.Slavík        L.Kracík(78´L.Horák)               D.Polák

D.Blažek(62´R.Polák)         T.Valeš         R.Kosina        A.Rodr

P.Šmucer(70´M.Jakoubek)      T.Maličký(46´D.Maličký)

Střelci Tatranu: 19´+ 58´Šmucer, 24´+ 28´Valeš, 45´Blažek, 60´D.Maličký

Karty : ŽK 0 : 1    ČK    0 : 0                 Rozhodčí: Rychtar, Svoboda, Lavrenčíková

Diváci : 120

V dalším kole krajské soutěže přivítal Tatran Mladé Buky , které nás na domácím hřišti porazili 3:2, odveta se nám nakonec podařila i když se rodila z počátku těžce. Hosté na nás nastoupili odhodlaně a ve 4´ po faulu  kopali trestný kop který Honza kryl. Ve 12´ přehlédl Šmíca hostujícího útočníka a zpětnou přihrávkou ho vyslal do brejku který v zakončení nezaváhal 0:1. V 16´mohlo být srovnáno  T.Maličký ale po centru Šmíci přestřelil. Svou chybu z 12´napravil Šmíca v minutě 19 když zužitkoval pěknou náhru D.Poláka a srovnal na 1:1. O dvě minuty později jsme zazmatkovali v obraně čehož hosté náležitě využili a šli opět do vedení 1:2. Ve 24´ překvapil brankáře hostí Valeš , jeho dalekonosnou střelu vyrazil pouze na tyč od které se odrazila do sítě 2:2. O čtyři minuty později napřáhl tentýž hráč , na hranici vápna , a krásnou střelou pod břevno nedal brankáři šanci 3:2. Po několika neproměněných šancích , na obou stranách , utekl ve 45´ po křídle Šmíca předložil pěkný centr před bránu  Blažkovi a ten sice tísněn zavěsil 4:2. Ve druhém poločase se v 54´zastřeloval D.Maličký jeho střelu brankář vyrazil a dorážka Šmíci skončila nad. V 58´našel D.Maličký před branou volného Šmícu který zvýšil na 5:2. O dvě minuty později skóroval D.Maličký který si naběhl na centr D.Poláka a hlavou zvýšil na 6:2. Do konce zápasu měli šance oba celky se střelami útočníků si ale poradili brankáři. Naši hráči si zaslouží pochvalu za bojovnost a nasazení po celou dobu zápasu.

Zápasy Tatranu 11.10. sobota: Mladší přípravka hraje od 10,00 ve Rtyni , St. přípravka + ml. žáci přivítají od  9,00 Jičíněves, Nová/St. Paka, Dvůr Král. n.L., St.žáci a dorost mají volno , Béčko přivítá ve 13,30 Maldé Buky „B“                                                                                                                                                           neděle 12.10. :  „Áčko“ hraje od  16,00 v Polici nad Metují sraz hráčů ve 14,00, dívky přivítají v 16,30 Dolní Kalnou