Tatran Hostinné - MFK Trutnov "C" 5 : 2 ( 4 : 0 )
Aktualizováno: 22.09.2014 06:55

Úvod zápasu nám vyšel………….

Tatran Hostinné                   5                                                           MFK Trutnov „C“                2   Poločas   4 : 0

J.Zítko

P.Janouch         J.Slavík        L.Kracík               D.Polák

T.Valeš(70´D.Hruška)         D.Blažek         R.Kosina        A.Rodr

P.Šmucer        T.Maličký (55´M.Jakoubek)

Střelci Tatranu: 31´ + 44´Slavík, 7´Valeš, 10´Maličký, 62´Jakoubek

Karty : ŽK 2 : 2    ČK    0 : 0                 Rozhodčí: Luboš Říha, Jan Přikryl, Josef Janota

V dalším kole krajské soutěže přivítal Tatran Trutnovské céčko. Úvod zápasu nám vyšel skvěle v 7´prostrčil Šmucer středem na Valeše a ten sám proti gólmanovi nezaváhal 1:0. O tři minuty později  poslal Slavík přihrávku na křídlo na Valeše ten našel úplně volného Maličkého který se zakončením do odkryté brány neměl problém. Nehrálo se však jen na jednu branku hosté si také vytvořili pěkné šance které jim ale Zítko dokázal zneškodnit . Naše další šance skončili buď těsně vedle nebo je zneškodnil brankář hostí. V 27´utekl Šmucer za obranu obešel i brankáře který ho poslal rukama k zemi píšťalka rozhodčího však zůstala němá. Ve 31 minutě rozehrával Šmucer rohový kop na který si pěkně naskočil Slavík a hlavou nekompromisně zvýšil na 3:0. V závěru poločasu se do dalšího brejku dostal Šmucer kterého opět utnul brankář , tentokrát už se ale kopala penalta. Balón si postavil Slavík ,jeho střelu brankář sice vystihl a střelu vyrazil na následnou dorážku ale už nestačil 4:0. Do druhé půle hosté zamíchali sestavou a prostřídali , jejich tlak se zvýšil , hned ve 49´musel předvést  pěkný zákrok Zítko. V 62´ poslal Valeš do brejku čerstvého Jakoubka který sám proti brankáři nezaváhal . O chvilku později v 65´se prosadili hosté střelou z chumlu hráčů na velkém vápně která zapadla i tyči 5:1. Uběhlo  pět minut  a kopala  se další penalta , tentokrát na naší bránu , Honza  střelu vystihl , a šáhl si na ní , zneškodnit jí ale nedokázal 5:2. V závěru jsme měli ještě dvě vyložené šance , nejprve Šmícu vychytal gólman , následně Jakoubek mířil těsně vedle. Všichni hráči si zaslouží pochvalu za bojovnost a nasazení po celou dobu zápasu.

Další zápas sehraje „áčko“ v sobotu  27. 9. od 16,30 proti sousednímu Rudníku  sraz hráčů „áčka“ 15,15 na Tatranu odjezd v 15,30 dorost hraje proti stejnému soupeři  od 13,30. Starší žáci jedou na Olympii Hradec Králové výkop je v 16,30. V neděli 28.9 hostí  „béčko“ od 14:00  Chotěvice ,  „dívky“ přivítají od 16,30 Lánov. Mladší přípravka hraje  v sobotu 27.9. od 10,00 + 11,00 v Žacléři. Mladší žáci + Starší přípravka mají volno.