AFK Hronov - Tatran Hostinné 2 : 0 ( 2:0 )

Tatran Hostinné                      0                  Poločas  2 : 0

J. Zítko

P.Janouch         L.Kracík       A.Rodr         D.Polák

P.Urban       D.Blažek(73´R.Ludvík)         T.Valeš(44´T.Maličký)           D.Nossek

P.Šmucer    P.Petružálek

Karty : ŽK  3  :  1       ČK    0 : 0          Rozhodčí: Vrba , Jehlička , Vítek

K dalšímu zápasu zajížděl Tatran do Hronova. Úvod zápasu přinesl velkou šanci Nosska , jeho hlavička ale skončila těsně vedle. V první půlce se oba brankáři měli co otáčet   se spoustou příležitostí ukázat své umění . Naše střelecká impotence a neproměňování šancí bylo slabinou po celí zápas. V závěru poločasu jsme vyrobili chybu v obraně kterou domácí využili a otevřeli skóre na1:0. O tři minuty později vyrazil k tyči umístněnou dalekonosnou střelu Honza Zítko před sebe k naší smůle přímo k nohám domácího útočníka který už snadno dorazil  2:0.  Ve druhé půlce tempo hry trochu polevilo , přesto si oba celky dokázali vytvořit několik pěkných brankových příležitostí , skórovat se ale nepodařilo  ani jednomu mužstvu  a tak se z plného bodového zisku radovali domácí. Přesto si naši hráči zaslouží pochvalu za bojovnost a nasazení po celou dobu zápasu.  Stínem bojovného zápasu bylo zranění domácího útočníka kterému přejeme rychlé uzdravení a návrat na trávník.

Dění na Tatranu: v sobotu 20.9. hostí „ml. přípravka“ 10,00 a 11,00 MFK Trutnov / FC Mladé Buky A , „st. žáci“ nastoupí  od 12.00 proti Hořicím „dorost“ hostí ve 14.00 Meziměstí/Teplice  „áčko“ nastoupí POZOR už v 16.30 proti Trutnovu C sraz hráčů áčka v 15.30 na Tatranu   „dívky“ hrají od 14.00 na hřišti ve Svobodě n/Ú.                                  Neděle 21.9. „béčko“ nastoupí od 16.30 na hřišti v Bernarticích proti mužstvu Bernartice/Žacléř B    „ml. žáci + st. přípravka“  od 9,00 hostí celky Javorky, Jičína, Dvůra Králové n.L.