BaníkŽacléř - Tatran Hostinné 6 : 2 ( 2 : 0 )

Tatran Hostinné                      2                  Poločas  2 : 0

P.Šmucer        R.Kosina        D.Blažek         T.Valeš

M.Jakoubek      P.Nosek

Na střídání připraven: P.Lorenz

Branky Tatranu: Jakoubek , Kosina

Karty : ŽK  3  :  4 ??      ČK    0 : 0          Rozhodčí: Bednář , Haken , Havlík

K dalšímu zápasu zajížděl Tatran do Žacléře. Vstup do zápasu se nám vůbec nepovedl už ve třetí minutě jsme nedokázali pokrýt hráče před bránou který zužitkoval střílený centr z křídla  1:0.Ve dvacáté minutě mohl vyrovnat L.Horák jeho hlavičku , po rohovém kopu , vykopl obránce. O chvilku později ve třiadvacáté minutě jsme prakticky sami poslali domácí do šance ( po špatném zpracování balónu) kterou domácí nepohrdli a zvýšili na 2:0. Do kabin se tak šlo za vcelku ještě přijatelného stavu. Druhý poločas začal  jako přes kopírák první půle. V padesáté minutě zužitkoval trestný kop od postraní čáry nikým neobsazený střední útočník a snadno zavěsil 3:0. O dvě minuty později o kousek nedosáhl na střílený centr Šmucera Jakoubek. V pětapadesáté minutě nám svitla naděje , po trestném kopu snížil Jakoubek 3:1. V pětašedesáté minutě jsme ale vyrobili faul ve vápně a domácí šli po penaltě zase do tří brankového vedení . V sedmdesáté minutě se nám podařilo snížit na 4:2 po pěkné narážečce Jakoubka zakončil Kosina. V závěru ale po dvou hrubkách domácí zvýšili na konečný nelichotivý stav 6:2. O reparát se musíme pokusit v sobotu proti Dolní Kalné .

Dění na Tatranu: v sobotu 6.9. hostí „ml. přípravka“ 10,00 a 11,00 FC Vrchlabí „st. žáci“ nastoupí  od 12.30 proti Černilovu „dorost“ hostí ve 14.30 Úpici „áčko“ nastoupí v 17.00 proti Dolní Kalné sraz hráčů áčka v 16.00 na Tatranu „béčko“ hraje od 17.00 v Radvancích , „ml. žáci + st. přípravka“ zajíždí v 9,00 do  Nové Paky (Jičín, Nová/Stará Paka) „dívky“ hrají v neděli 7.9. od 10.00 na hřišti ve Starkově proti Starkov/Radvance

Autor: Pavel Šmucer