Tatran Hostinné - Police nad Metují 2 : 1 ( 0 : 0 )
Aktualizováno: 24.08.2014 12:35

Opravdu vydřené vítězství …..

Tatran Hostinné                          2                                              Spartak Police nad Metují          1   Poločas   0 : 0

J.Zítko

D.Hruška(46´P.Lorenz)           J.Slavík               L.Horák          A.Rodr

P.Šmucer                D.Blažek              R.Kosina             Nossek

T.Valeš         M.Jakoubek(29´T.Maličký)

Na střídání připraveni:  P.Nosek,  D.Hochman

Střelci Tatranu: 61´A.Rodr (penalta) , 78´R.Kosina

Karty : ŽK 4 : 1                                                  Rozhodčí: Špaček Ladislav

V dalším kole krajské soutěže přivítalo áčko hráče z Police nad Metují. Zápas jsme začali zakřiknutě, a nechali se zatlačit do obrany, branku hostí jsme příliš neohrozili, za zmínku snad stojí pěkný pas Valeše na T.Maličkého který ve snaze přelomovat brankáře přestřelil i branku. Na druhé straně musel předvést  pěkné zákroky J.Zítko, poločasové skóre tak zůstalo čisté na obou stranách. Po přestávce jsme vyrobili několik chyb v obraně , které hosté potrestali 48 minutě vedoucím gólem , v jednom případě nás zachránila tyč. Tento stav nás probudil a začal se hrát opravdu pěkný bojovný fotbal . Na bojovnost málem doplatil P.Šmucer, který odešel ze střetu s brankářem dosti otřesen, po chvilce odpočinku ale znovu nastoupil a zápas dohrál. V 55 minutě po závaru před brankou hostí skončila střela Valeše na břevně , o čtyři minuty později faulovali hosté ve vápně a nařízenou penaltu proměnil A.Rodr 1 – 1. Stále se bojovalo o každý kousek hřiště, přesto v této fázi utkání měli naši trochu navrch z čehož vyplynula vedoucí branka R.Kosiny který prošel mezi obránci a zavěsil 2 - 1. Závěrečný tlak hostí ani žádná našich akcí už změnu skóre nepřinesli a tak jsme se radovali z plného bodového zisku. Všichni aktéři tohoto utkání si zaslouží pochvalu za předvedenou hru, bojovnost a nasazení po celou dobu zápasu .

Dění na Tatranu: v neděli 31.8. od 14.00 přivítá „béčko“ Chvaleč po nich v 16.30 se představí                                                 v  premiéře dívky proti Vrchlabí/Podhůří.
„Áčko“Zajíždí v sobotu 30.8. do Žacléře výkop je v 17.00                                                                                          „Dorost“Zajíždí ve středu 27.8. od 16.30 do Meziměstí , v neděli 31.8 od  17.00 do Č.Skalice                                               „S.T. žáci“ hrají v neděli 31.8. od 9.30 ve Dvoře Králové