Tatran Hostinné - MFK Trutnov "B" 1 : 2 (1 : 1)
Aktualizováno: 03.08.2014 11:03

Vydařené přátelské utkání…................................ V sobotu 9.8. v 17.00 proti Rudníku

Střelci Tatranu: 30´T Maličký

Karty : ŽK 0 : 0                                                  Rozhodčí: Mrkvička Jaroslav

Za pěkného a slunného počasí (na fotbal snad až příliš horkého) přivítal Tatran  rezervu Trutnova kteří se utkali v přípravném utkání. Hned od úvodního hvizdu se rozjelo velmi pěkné bojovné utkání se spoustou šancí na obou stranách. Ve 30 minutě jsme se ujali vedení když pěknou přihrávku Jakoubka zužitkoval T.Maličký. O vedení jsme ale krátce před přestávkou přišli , když se nám nepodařilo uhlídat Trutnovské útočníky , přízemní střela jednoho z nich skončila těsně u tyče , do kabin se tak šlo za stavu 1 : 1. Ve druhém poločase se obraz hry nezměnil , bojovalo o každý metr hrací plochy. V 65´jsme po nedorozumění v obraně jsme prakticky darovali Trutnovu vedení . Šance se přelévali z jedné strany na druhou a brankáři na obou stranách (během celého zápasu) museli předvést spoustu pěkných zákroků. V závěru po hlavičce L.Horáka pomohlo hostujícímu brankáři břevno. Do konce zápasu se na skóre už nic nezměnilo , i přes porážku je pocit z předvedené hry , bojovnosti a nasazení velmi pozitivní , za to si zaslouží pochvalu všichni aktéři tohoto utkání.

V sobotu 9.8. v 17.00 zahájí áčko podzimní sezónu klasickým derby když přivítá sousední Rudník. Přijďte se pobavit a povzbudit naše hráče . Občerstvení zajištěno v místní  Salaši.