Tatran Hostinné - Bílá Třemešná 2 - 14 ( 0 - 5 )

Sokol Bílá Třemešná         14     Poločas   0 : 5

P.Lorenz           P.Janouch          L.Horák        R.Polák

P.Šmucer       D.Blažek            A.Schwaninger            J.Lelek

M.Jakoubek

Střelci Tatranu: 46´ , 74´  Jakoubek

Karty : ŽK 0 : 1                                                                                                     Rozhodčí: Havlík Aleš

Vzhledem k rekonstrukci hřiště jsme byli nuceni domácí zápas odehrát na hřišti soupeře v Bílé Třemešné a tak výhodu domácího prostředí měli „hosté“ ale nemyslím si že to nějak výrazně ovlivnilo výsledek. Čas dovolených a koupališť ovlivnil naší sestavu už tak dosti úzkého kádru áčka (dovolené, zranění , pracovní vytížení , administrativní potíže a jiné zájmy) a tak  se sešlo  šest hráčů kteří „mohli a chtěli“ , jako tradičně jsme zalovili v kádru dorostu a získali tři hráče kteří „mohli a chtěli“ (byli tam i hráči kteří chtěli ale nemohli hlavně z důvodů administrativních) naštěstí máme nově založené šestnácti členné „béčko“ které nás posílilo hned jedním hráčem který „mohl a chtěl“ ( i v tomto týmu byli hráči kteří by chtěli ale nemohli) k zápasu se tak odjíždělo s deseti hráči. Od začátku nás hosté respektive domácí zatlačili na naší polovinu a dobývali naší bránu , naši ojediněle hrozili z rychlých brejků , po jedné takové situaci „podle mého názoru“ se měl jít sprchovat brankář Třemešné který vyběhl proti balónu , ten sice nezasáhl , nohy našeho útočníka ale trefil přesně , sudí však celou  akci posoudil jen žlutou kartou . Od dvacáté minuty se začala projevovat převaha hráčů Třemešné kteří dobře kombinovali a někdy i se štěstím nám do přestávky nastříleli pět branek. Hned v úvodu druhé půle se dostal  do brejku Jakoubek na jeho střelu k tyči brankář nedosáhl. Pak začali úřadovat zase hráči Třemešné kteří trestali naše byť i malé chyby (někdy i velké) brankami. I přes hrozivě narůstající skóre naši stále bojovali a jedné pěkné akci na jeden dotek , po ose Blažek – Šmucer -  Jakoubek , zaznamenali druhý česný gól . Hráči Třemešné vyhráli zaslouženě po celý zápas byli lepší , přesto si naši hráči (kteří se zúčastnili zápasu) zaslouží pochvalu za bojovnost a nasazení po celou dobu ! byť už v první půli rozhodnutého zápasu .

V sobotu 2.8. hraje od 15.00 Stará garda  Hostinného proti Rudníku ,  od 17.00 sehraje „áčko“ přátelský zápas proti Trutnovu „B“ . Srdečně zveme všechny příznivce a přátele fotbalu na příjemně prožité odpoledne , občerstvení samozřejmě zajištěno v místní  Salaši .