Dolní Kalná - Tatran Hostinné 2 : 3 ( 2 : 0 )

Dolní Kalná  -  Tatran Hostinné

2   :   3

(2  :  0)

Sestava Tatranu: J. Horák  -  P. Janouch , R. Kosina, L. Horák, P. Lorenz  -  R. Polák, J. Kutifel ( 36´P. Šus) , D. Kracík, D. Nossek - A. Rodr, P. Šmucer

Na závěr sezóny sehráli muži přátelské utkání s Dolní Kalnou, po dohodě se hrálo 2 x 35 minut. První poločas pojali naši hráči až moc ležerně a proto ho taky prohráli 2:0,  vyššímu skóre zabránil náš gólman J. Horák který musel vytáhnout několik pěkných zákroků. Ve druhé půlce jsme začali lépe kombinovat z čehož pramenili šance a nakonec i góli, nejprve zužitkoval přihrávku P.Šmucera  D.Nossek a snížil na  2:1 o chvíli později si tentýž hráč nahrávku zopakoval když  pěkně  našel R.Poláka ketrý na dvakrát překonal domácího gólmana 2:2 v závěru po střele L.Horáka brankář střelu pouze vyrazil a  P.Šmucer dokonal dorážkou obrat  na konečných 2 : 3.