32.Urban, 52.vlastní                                                                         2 + 14 Šmucer, 9. Horák L.

Schejbal- Nosek, Machačka, Brentner, Stránský, Bartoníček, Krátký/74.Filounek/, Němeček, Nálevka/46.Hátle/, Leplt, Urban

Zítko - Janouch, Kosina, Horák L.(30. Rodr),Polák D. - Polák R.,Blažek (46.Valeš),Slavík, Nossek, Šmucer, Jakoubek

Karty žluté:

80. Leplt                                                                                             34. Jakoubek, 74. Kosina

Kraus vedoucí mužstva (domácí):

Zápas jsme začali přímo tragicky a ve čtrnácté minutě prohrávali 0-3. Ani tento nepříznivý stav nás však nezlomil. V dalším průběhu zápasu jsme si vypracovali dost šancí na otočení výsledku. Bohužel v posledních zápasech je naše koncovka přímo otřesná. Kdyby existovali nějaké semináře jak nevstřelit branku mohli bychom nabídnout hned několik lektorů.

Pavel Šmucer vedoucí mužstva (hosté):

Úvod zápasu nám vyšel skvěle už ve čtrnácté minutě jsme vedli 0 : 3, domácím se do přestávky podařilo po rozehraném rohovém kopu snížit na 1 : 3. Po přestávce nás domácí tým zatlačil do obrany, po smolném vlastním góle na 2 : 3 ještě více stupňoval nápor který se nám podařilo ubránit a odvézt si všechny body.

Trochu více podrobností k zápasu z pohledu hostí.

K předposlednímu zápasu sezóny 2013/2014 zajížděl Tatran do Miletína , s nadějí oplatit soupeři domácí porážku. Zápas se hrál za krásného slunečného pro fotbal až příliš horkého odpoledne. Úvod zápasu nám vyšel skvěle, ve druhé minutě unikl po křídle R.Polák , na jeho centr si naběhl Šmucer střelu hlavou ještě brankář vyrazil na následnou dorážku ale už nestačil 0:1. V deváté minutě po rohovém kopu Jakoubka nejvýše vyskočil L.Horák a hlavou nedal brankáři šanci 0:2. Běžela čtrnáctá minuta po trestném kopu L.Horáka z 22m gólman domácích střelu  vyrazil na dorážku z voleje Šmucera ale nedosáhl 0:3. Domácí celek ani tento stav nezlomil , stále bojoval a vyrážel do rychlých protiútoků. Ve 32 minutě vyšel domácím signál , po rozehrání rohového kopu před střed brány snížili na 1:3. Po přestávce nastoupili domácí nabuzeni se snahou otočit výsledek v 52 minutě zahrávali trestný kop který jsme si sami nešťastně srazili do brány 2:3, jako polití živou vodou dál dobývali naši bránu a obrana i brankář se měli co otáčet, naštěstí  muška střelců nebyla zrovna excelentní, bohužel i naši si vystříleli střelný prach a z několika  slibných šancí které jsme si vytvořili už jsme nedokázali skórovat. Za zmínku stojí i krásná střela (v poslední minutě) Slavíka po trestném kopu z dobrých 25m orazítkoval břevno. Všichni hráči si zaslouží pochvalu za  předvedený výkon ,bojovnost a nasazení po celou dobu zápasu, zvlášť bych chtěl vyzvednout výkon dorostenců kteří vydrželi v nasazeném tempu  přestože už měli v nohách 90 minut svého domácího utkání. Sezónu ukončíme v sobotu 14.6. kdy hostíme od 17.00 Kopidlno , dorostenci (už jako jistý vítěz soutěže) hrají v neděli od  12.00 ve Stěžerech