Tatran Hostinné - SK Jičín "B" 3 : 1 ( 0 : 0 )

Hostinné    vs.    Jičín B

3:1

(0:0)

Střelci:

60. Jakoubek, 62. Slavík (Penalta), 63. Šmucer                                          74. Vacek

Sestava domácí:

Zítko - Janouch, Slavík (70. Rodr), Horák L., Polák D. - Polák R., Blažek (46. Valeš), Kracík D., Maličký (52. Nossek), Šmucer, Jakoubek

Sestava hosté:

Přibyl - Hejtmánek (65.Pánek), Mészáros J., Veg, Zeman - Javůrek, Kořínek, Mikolášek, Vacek, Bucek, Mészáros M.

Karty:  žlutá    1 – 3                                červená   0 - 0

71. Jakoubek                                                                          61. Zeman, 75. Bucek, 85 Kořínek

Šmucer Pavel vedoucí mužstva (domácí):

Diváci viděli bojovné utkání z obou stran. V prvním poločase měli oba celky několik šancí ale žádná střela změnu skóre nepřinesla. Ve druhé půlce se nám podařilo v rozmezí 60´ až 63´ vstřelit tři branky (jedna z penalty), v 74´po našem nedůrazu hosté snížili , závěrečný tlak hostí jsme dokázali ubránit a zaslouženě jsme vyhráli. Hráči si zaslouží pochvalu za bojovnost a nasazení po celou dobu zápasu. Poděkování patří také rozhodčím kteří z přehledem řídili zápas.

Klaban Jiří - ved. mužstva: (hosté):

Dnes jsme za ideálního fotbalového počasí podali asi nejhorší výkon jara. Hlavně v 1. poločase jsme nebojovali, všude jsme byli pozdě a jenom díky brankáři Přibylovi byl stav 0 : 0. Ve druhém poločase se naše hra trochu zlepšila, ale mezi 60" a 63" jsme dostali tři branky a bylo rozhodnuto. V závěru se nám už podařilo jenom snížit, výhra domácích je naprosto zasloužená.