36.+ 85. Jakoubek, 48. Blažek                                              5. Havránek, 26. Víšek, 65. Vlastní

Horák J.- Šmucer, Horák L.(71.Rodr), Slavík, Polák D.- Polák R., Kracík L.(16.Blažek)Kracík D., Nossek, Petružálek(66. Janouch), Jakoubek

Rodr-Štenberka, Víšek, Pecold, Novák - Sucháň(Horešovský), Parasič, Hloušek(88. Hylmar), Zeman, Havránek(57. Privara), Čáp(89. Stránský)

Karty:

25. Slavík, 45. Polák D., 76. Jakoubek                                             51. Novák, 54. Zeman

Šmucer Pavel vedoucí mužstva (domácí):

Bojovné utkání z obou stran ve kterém se hosté rychle ujali vedení 0 - 2 do přestávky se nám podařilo snížit na 1 - 2 ve druhé půli se skóre srovnalo vlasním gólem jsme ale poslali hosty do vedení přesto se nám podařila v závěru vybojovat remízu.

Komentář (hosté):

V klasickém derby jsme začali lépe a po výstavní střele Havránka v 5.minutě jsme vedli. Když ve 25. minutě zvýšil z volného trestného Víšek, zdálo se být rozhodnuto. Domácí to ale nevzdali a v 36. minutě snížili z přímého volného kopu z hranice šestnáctky. Hrálo se nahoru a dolu. Pro diváka atraktivní podívaná. Druhý poločas začali domácí lépe a hned ve 48. minutě vyrovnali. V šedesáté minutě po stříleném centru Sucháně si domácí srazili míč do vlastní sítě a opět jsme vedli. Domácí nesložili zbraně a v 81. minutě se jim podařilo vyrovnat. Remíza je za předvedenou hru asi zasloužená pro oba soupeře.