SK Sobotka - Tatran Hostinné 3 : 0 ( 0 : 0 )

Tatran Hostinné                      0                  Poločas  0 : 0

P.Šmucer      L.Horák          A.Rodr     D.Polák

R.Polák       D.Kracík           L.Kracík        D.Nossek

P.Przybyla       M.Jakoubek

Branky Tatranu:

Karty : ŽK  1  :  1      ČK    0 : 0          Rozhodčí: Říha Luboš ; Bačo ; Haken

K dalšímu kolu zajížděl Tatran Hostinné na hřiště do Sobotky. Za stálého deště a zimy jsme nastoupili pouze v jedenácti (zranění, nemoc apod.)bez šance střídat. Domácí se do nás pustili s velkou vervou ale zásluhou dobrých obranných a brankářských zákroků  se nedokázali prosadit , stálo při nás trochu i štěstí když jednou nastřelili břevno a jednou zastavila jejich střelu tyč . Naši procházeli do pokutového území jen stěží a střelecké šance končili mimo bránu.

Po přestávce tlak domácích neustával spíše se stupňoval . V 56 minutě po několika nezdařených pokusech propadl balón k domácímu střelci který bombou z vápna  málem protrhl síť 1:0.O deset minut později se prosadili domácí znovu , po přečíslení v obraně zavěsili podruhé . Pak měli velké šance naši nejprve , po trestném kopu L.Kracíka , brankář balón neudržel , a dorážka D.Kracíka skončila těsně vedle , mimo skončila i pěkná střela Przybyli. V závěru se k velké radosti publika prosadili domácí  ještě jednou a upravili tak na konečné skóre 3:0. Naši hráči si zaslouží pochvalu za bojovnost a nasazení po celou dobu zápasu , ani za nepříznivého stavu nevypouštěli žádné souboje a snažili se zkorigovat výsledek. Zvláštní pochvalu si zaslouží náš gólman J.Zítko který svými zákroky zneškodnil spoustu střel.

Dění na Tatranu příští víkend : Sobota 24.5. SŽ hostí od 12.15 RSCM Rozkoš , dorost přivítá od 14.15 Bílou Třemešnou a od 17.00 fotbalovou sobotu zakončí áčko v derby s Rudníkem.