Sokol Libáň - Tatran Hostinné 4 - 1 ( 2-0 )

Tatran Hostinné                      1                  Poločas  2 : 0

P.Šmucer(80´P.Janouch)    L.Horák     J.Slavík     D.Kracík

R.Polák       L.Kracík       R.Kosina(56´A.Rodr)    D.Maličký

M.Jakoubek      M.Filcsák(63´D.Polák)

Branky Tatranu: 51´Jakoubek

Karty : ŽK  0  :  2      ČK    0 : 0          Rozhodčí: Janata Lukáš , Fryš Milan , Šlezingr Lukáš

K dalšímu kolu zajížděl Tatran Hostinné na hřiště do Libáně . Úvod zápasu jsme absolutně zaspali , už ve druhé minutě zapadla pod víko dalekonosná střela  domácích . V dalším průběhu prvního poločasu jsme propadali v důrazu i startu na balón , domácí nás dlouhými nákopy za obranu dostávali pod tlak , a z jednoho rychlého brejku zvýšili na 2:0. Do přestávky musel náš gólman předvést ještě několik pěkných zákroků , a obrana se měla stále co otáčet. Naši se dostávali před bránu jen sporadicky , neujala se ani velmi pěkná střela M.Jakoubka kterou brankář vyrazil na roh.

Ve druhém poločase domácí pokračovali ve stejném systému hry , naši ale zlepšeným pohybem a napadáním dostávali více na dostřel branky soupeře . Přesto se radovali domácí kteří po dalším rychlém brejku a přečíslení překonali našeho gólmana potřetí . Žalostné zakončení našich akcí , nedařilo se nám proměnit ani vyložené příležitosti , vedlo pouze k jedné korekci skóre když se zblízka prosadil D.Polák . Na štěstí ani domácí neměli zrovna střelecký den i oni dokázali zahodit spoustu příležitostí dobré zákroky při tom předvedl náš brankář  J.Zítko, na spálené šance jsme ale s přehledem vyhráli. V závěru po podklouznutí našeho obránce se dostal útočník domácích sám před gólmana a uzavřel skóre na pro nás nepříznivý stav 4:1.

Program na víkend na Tatranu v sobotu od 17.00 hostí áčko Trutnov „B“ , o předzápas se postarají SŽ kteří přivítají od 14.45 Třebechovice . Dorost jede v neděli do Třebše hraje se na hřišti ve Vysoké nad Labem výkop je už v 10.00.