FK Kopidlno - Tatran Hostinné 4 : 1 ( 2 : 0 )

Tatran Hostinné                      1                  Poločas  2 : 0

P.Šmucer     J.Slavík     L.Kracík       P.Janouch

R.Polák(89´P.Lorenz)    D.Maličký    D.Blažek(71´D.Polák)    A.Rodr (46´L.Przybyla)

M.Jakoubek      T.Valeš

Branky Tatranu: 51´Jakoubek

Karty : ŽK  2  :  2      ČK    0 : 0          Rozhodčí:  Bouz Tomáš, Buchta Petr, Otava Marian

K dalšímu kolu jarní části soutěže zajížděl Tatran Hostinné na hřiště do Kopidlna . Domácí začali zápas velkým tlakem kterému naši jen horko těžko odolávali . V 15´minutě se dostal ke střele střední útočník domácích jeho střelu ještě stačil J.Horák vyrazit na dorážku už byl ale krátký .O minutu později bylo ještě hůř  po rychlém úniku po křídle prostřelil útočník domácích všechno co mu stálo v cestě  a bylo to 2:0. Pak se probudili i naši začali jsme lépe bránit a dostávali jsme se více na dostřel domácí branky k naší smůle ale i slibné šance   Jakoubka respektive Valeše skončili těsně vedle.Do kabin se tak šlo za pro nás dosti nepříznivého stavu.

Ve druhém poločase nejdřív musel předvést pěkný zákrok J.Horák. Pak nám ale svitla naděje po dlouhém nákopu se k balónu dostal M.Jakoubek obešel i brankáře a snížil na 2:1. Bohužel to z naší strany bylo všechno . Do vyložených brankových příležitostí už jsme se nedostali , přesto že kluci bojovali a snažili se , vlastními chybami nebo nepřesnostmi se sami připravili o šance ,  naopak domácí po našich chybách nebo nedůrazu ještě dvakrát skórovali a upravili stav na 4:1. O nápravu se  pokusíme už ve čtvrtek  kdy zajíždíme do Libáně hraje se od 17.00.

Další zápasy  Tatranu: Ve čtvrtek 8.5. hostí dorost od 10.00 Skřivany , SŽ jedou do Meziměstí/Teplice 17.00

Sobota 10.5. Áčko hostí Trutnov „B“ od 17.00 , předzápas SŽ vs. Třebechovice od 14.45