Tatran Hostinné - SK Miletín 1 : 2 ( 0 : 2 )

SK Miletín                     2          poločas  0 : 2

R.Polák           D.Maličký         D.Nossek       T.Valeš

L.Przybyla          M.Jakoubek

Na střídání byli ještě připraveni : A.Rodr

Střelci Tatranu: 90´M.Jakoubek

Karty : ŽK 6 : 2        ČK :  1 : 0                                   Rozhodčí: Šlezingr Lukáš

V dalším zápase přivítal Tatran hráče z Miletína. Hned v úvodu jsme měli slibnou příležitost střílený centr Poláka ale Jakoubek o kousek nedostihl. Pak si vzali zápas do režie hosté. V 10´po diskutabilním zákroku na našeho stopera jsme neuhlídaly středního záložníka který se ocitl sám před brankářem a nabídnutou šanci proměnil 0:1. I v další části hry se nám příliš nedařilo , snadno jsme ztráceli balóny  a rychlé útoky hostů nám dělali problémy. Ve 32´se po rohu který propadl až tyči a následně do brány ujali hosté  vedení 0:2. Do kabin se nám nešlo zvesela.

Po přestávce se obraz hry změnil. Měli jsme větší důraz na balón z čehož pramenili i šance , branku se nám ale stále nedařilo vstřelit. Nehrálo se ale jenom na jednu bránu i ve druhém poločase se dostávali hosté do šancí a náš brankář musel několikrát předvést pěkné zákroky. V 74 minutě přestalo rozhodčího bavit  rozdávání žlutých karet a začal tasit červený bohužel na naší straně za (možná??) běžný zákrok šel pod sprchy D.Nossek a naplnil pro nás tak dost nepříznivou bilanci že skoro co zápas tak červená. I v deseti jsme se dostávali do šancí z jedné z nich se nám podařilo vstřelit kontaktní gól běžela 90´a skóroval Jakoubek. V nastavení jsme ještě kopali trestný kop přesto že se všichni hráči nahrnuli do pokutového území skórovat se nám již nepodařilo . A tak v zápase který by si asi spíše zasloužil dělbu bodů se radovali z vítězství hosté. Hráči si zaslouží pochvalu , že i přes nepříznivý stav stále bojovali a zápas nevypustily.

V sobotu hrají doma SŽ. od 12.15 s Vamberk/Doudleby, od 14.15 hraje dorost se Stěženy