SK Jičín "B" - Tatran Hostinné 1 : 2 ( 0 : 1 )

Tatran Hostinné                      2                  Poločas  0 : 1

R.Polák      L.Kracík      D.Nossek       L.Przybyla(46´A.Rodr)

M.Jakoubek    P.Petružálek

N a střídání byli ještě připraveni: J. Horák ; J. Kutifel

Branky Tatranu: 44´Jakoubek (penalta), 67´P.Petružálek

Karty : ŽK  2  :  0      ČK    1 : 2          Rozhodčí:  A. Trejbal , R. Svoboda , T. Václavík

K pátému kolu jarní části soutěže zajížděl Tatran Hostinné na hřiště do Jičína . Zápas se hrál netradičně na přírodní trávě , kterou na začátku skropila krátká přeháňka .V prvním poločase se hrál bojovný fotbal se spoustou šancí na obou stranách , škoda že převážná část našich střel skončila mimo bránu .Na druhé straně musel v 8 respektive 32 minutě  předvést opravdu pěkné zákroky náš brankář J.Zítko . Ve 39´domácí faulovali ve vápně následovala červené a naši šli do přesilovky nařízenou penaltu ale brankář vystihl a skóre se tedy neměnilo . O pět minut později byla nařízena další penalta po zákroku na Poláka k její exekuci se postavil  Jakoubek a odrazem od tyče proměnil , do kabin se tak šlo za pro nás příznivého stavu  0:1.

Začátek druhé poloviny jsme zaspali po chybě a nedůrazu na kraji obrany domácí poslali centr do vápna na který si naskočil volný útočník  a srovnal na 1:1 . Následná část utkání s hrála v naší režii , domácí ale dobře vysouvali obranu a dost našich šancí zastavil praporek postranního rozhodčího . V 67´zahrával Jakoubek  rohový kop balón poslal přímo na hlavu Petružálka který se nemýlil a zvýšil na 1:2 . Pak se začalo červenat i na naší straně nejprve v 72´po strkanici šel do sprch Kosina  , v 74´po zákroku který sudí kvalifikoval jako faul loktem se šel opláchnout Petružálek , do přesilovky tak šli domácí , v závěru utkání si Jičínští vytvořili několik příležitostí ke srovnání skóre ale na kopačkách útočníků už byla nervozita  a výsledek se nám ale podařilo ubránit , domů si tak vezeme velmi cenné body . Všichni hráči si zaslouží pochvalu za bojovnost a nasazení po celou dobu zápasu .

Další kolo se hraje ve čtvrtek 1.5. áčko hostí od 17.00 Miletín , dorost hraje od 14.45 v České Skalici , jedou do  Hořic začátek v 17.00

o víkendu v sobotu 3.5. nejprve hostí od 12.15 Vamberk/Doudleby po nich ve 14.15 dorost přivítá Sokol Stěženy