MP - první jarní výhra, ale i prohra
f t Aktuální tabulka
Aktualizováno: 22.04.2014 15:28

Předposlední dubnovou sobotu se pro naše nejmenší znovu rozjela soutěž prvními mistrovskými zápasy.

Na domácím hřišti jsme přivítali soupeře z Mladých Buků a Vrchlabí.

První zápas proti Mladým Bukům našim vyšel. Po poločasovém vítězství 2:0 nakonec zápas dovedli do konečného vítězství 5:2.

Góly (asistence): Martin Drgáč - 1(1), Šimon Krása - 1(1), Ondra Hnízdil - 1, Dan Václavík - 1, Šimon Karlík - 1, Adam Voňka - (1).

Druhý zápas proti Vrchlabí už byl z naší strany horší. Kluci, možná povzbuzeni předchozím vítězstvím, najednou všichni chtěli dávat góly a tak trochu zapomínali na bránění. Pro Míšu Václavíka, který v druhém zápase vystřídal Čechína, tak připravovali těžké chvilky. Dalším našim velkým problémem v tomto zápase bylo trefení odkrytého místa v soupeřově brance. Po poločasovém výsledku 1:2 pro hosty skončil zápas výsledkem 1:5.

Góly (asistence): Šimon Karlík - 1.

Sestava: Honza "Čechíno" Mikšovský - Adam Voňka, Martin "Drgy" Drgáč, Ondra Hnízdil, Šimon "Karlos" Karlík - Mikuláš "Miki" Elišák, Martin Hesko, Šimon Krása, Dan Václavík - Martin "Márty" Kučeravý, Míša Václavík, Míša "Ščupi" Ščupal a čtyřku doplnil Drgy.

Doufáme, že klukům porážka v druhém zápase nevzala radost z vítězství z prvního zápasu a že se s plnou chutí vrhnou ve středu do pilování svých fotbalových dovedností!