TJ Rudník - Tatran Hostinné 2 : 2 ( 1 : 2 )

Sahali jsme po vítězství , nakonec remíza…………………….

Tatran Hostinné                      2                  Poločas  1 : 2

R.Polák      D.Maličký      L.Kracík      D.Nossek

M.Jakoubek    P.Petružálek(72´ T.Valeš)

N a střídání byli ještě připraveni:P.Šmucer ; A.Rodr ; L.Przybyla ; D.Polák

Branky Tatranu: 1´, 26´P.Petružálek

Karty : ŽK ??(asi) 2  :  5      ČK    0 : 1          Rozhodčí:  Bouz , Janeček , Pešava

Čtvrté kolo jarní části soutěže přineslo tradiční derby mezi mužstvy TJ Rudník a Tatran Hostinné. Zápas pro nás začal skvěle už v první minutě P.Petružálek centroval do vápna střela se ale snesla k zadní tyči od které se odrazila do brány 0:1 .O chvíli později tentýž hráč míří těsně vedle. Domácí hrozili převážně z rychlých brejků a přečíslení , v 9´se ještě zastřelovali když jejich střela skončila na tyči , v 16´po naší chybě v rozehrávce se opět dostali do brejku který už skončil gólem 1:1. V 19´se neprosadil ve vyložené šanci M.Jakoubek  tentýž hráč o chvilku později ve 26´po dlouhém výkopu zabojoval ve vápně balón se snesl k P.Pertužálkovi který hlavou nezaváhal a zvýšil na 1:2 . V 31´ jsme po nedovoleném zákroku ve vápně kopali penaltu úspěšný střelec našich dvou gólů ale hattrick nezavršil když jeho střelu gólman vystihl a vyrazil v dorážce už nám zabránili obránci. Další šance na obou stranách skončili buď mimo bránu nebo je zneškodnili brankáři .

Začátek druhého poločasu přinesl stejný obraz hry . V prvních minutách jsme si vypracovali dvě velmi pěkné šance gólem ale neskončili. V 61´se dostali do brejku domácí jejich útočník se po drobném zákroku ve vápně ochotně skácel a tak byla nařízena  penalta než k její exekuci ale došlo tak se z houfu hráčů skácel k zemi domácí borec , zákrok byl po nápovědě postranního rozhodčího který ho jasně viděl přes půlku hřiště ?? specifikován jako nedovolený a tak se po druhé žluté šel sprchovat náš hráč , již dříve nařízenou penaltu pak domácí proměnili a srovnali skóre na 2:2 . A bylo zaděláno na drama . Naši se i deseti pouštěli do útoků tím se ale více otvírala obrana což přinášelo větší ohrožení naší brány , své umění musel (nejen v těchto minutách) předvést náš gólman J.Horák který svými zákroky deptal  domácí útočníky . Z mnoha šancí na obou stranách se žádná neujala tak zápas skončil smírně 2:2 . Všichni  hráči si zaslouží pochvalu za bojovnost a nasazení po celou dobu zápasu.

Dění na příští týden : muži zajíždí v sobotu od 14.30 do Jičína , dorost přivítá od 14,15 Týniště n/Orlicí , SŽ hostí od 12.15 Jičín.