SK Sobotka                      0          Poločas  2 : 0

R.Polák           L.Kracík(46´D.Maličký)         R.Kosina              D.Nossek

P.Petružálek      M.Jakoubek

Na střídání byli ještě připraveni : P.Lorenz ; D.Polák; P.Janouch; J.Zítko

Střelci: 12´, 38´, 78´ M.Jakoubek

Karty : ŽK 2 : 1                                           Rozhodčí: Janeček Štěpán

V dalším zápase přivítal Tatran hráče ze Sobotky. Vstup do utkání se mám povedl už ve druhé minutě jsme měli velkou šanci ale akce skončila vysoko nad. V této části zápasu jsme soupeře přehrávali a z toho pramenili i šance ve 14´po centru D Nosska zakončoval M.Jakoubek 1:0. Po několika neproměněných šancích přišla 38´střela D.Nosska kterou ještě stačil gólman hostí vyrazit na břevno na dorážku M.Jakoubka ale už nestačil.Do kabin se šlo za stavu 2:0 škoda neproměněných šancí skóre mohlo být vyšší.

Do druhé půle nastoupil ze strany hostí úplně jiný celek byl důraznější rychleji přistupoval k balonu a nedovolil nám prakticky žádnou vyloženou šanci naopak naše obrana se měla co otáčet při odvracení útoků hostí .Skvělými zákroky nás podržel náš gólman J.Horák na druhé straně se v 78´nepovedl brankáři hostí odhoz balónu ten spadl před M.Jakoubka který nabídnutou šanci z přehledem proměnil ve třetí gól.Všichni hráči si zaslouží pochvalu za bojovnost a nasazení .

Příští týden hraje „áčko“ od 17.00 v Rudníku , dorost  jede do B.Třemešné 14.45 , starší žáci jedou do Č.Skalice 15.00