Horák J. - Slavík,Kracík L.(89.Horák L.),Przybyla(57.Petružálek),Polák,Kosina,Jakoubek,Nossek,Janouch,Kracík D.,Maličký   Rodr- Beláň,Štemberka,Hylmar,Víšek,Kment,Václavík,Sucháň,Hloušek(65. Čáp),Zeman(52. Havránek),Privara

Karty:
Polák 57.,Nossek 82.

Komentář (domácí):
Hosté vstoupili do utkání lépe a jejich tlak přetavil ve vedoucí gól Zeman. Ještě do poločasu vyrovnal Tatran hru i skóre, když se hlavou trefil domácí kanonýr Jakoubek. Po změně stran převzali iniciativu domácí, ale dlouho marně dobývali branku Rudníku. Až přišel na hřiště střídající domácí předseda oddílu Petružálek a dvěma trefami během dvou minut prakticky rozhodl o osudu utkání. Hosté již jen chvíli před koncem korigovali Víškem na konečných 3:2. Domácímu Tatranu se tak povedl husarský kousek, když vyhrál všech sedm podzimních odvet. S naprostým přehledem pak odřídil utkání rozhodčí Franěk. Hosté slíbili ,že svůj komentář k zápasu odešlou.