Hostinné
1:4
(0:0)
Střelci:
51min.Hron   63.a 74.a 80. Šmucer P. 69. Maličký

Sestavy:
Nowak,Bryksi, Štantejský, Falta Jiří, Bryksi Petr, Saučuk,Hron, Falta,Szmuc, Šafránek,Čisár Kochanek,Levý, Gabriš,Budaj   Hochman Dennis- Brádler,Ouhrabka,Ludvík,Polák- Pištora,Blažek,Valeš,Polomčák- Šmucer,Maličký - stř. Jakoubek,Khol, Kacovský

Karty:
0   13.Šmucer Pavel - 48. Valeš Tomáš
0   0

Balcar Josef (domácí):
Hosté se představili jako kvalitní tým od začátku byli lepším týmem a jen nepřesným zakončením skončil poločas bez branek.V druhé půli hosté po inkasované brance přidali a otočili utkání a po zásluze zvítězili.

Kudrnovský Mir. -ved.mužstva (hosté):
Očekávaný souboj dvou nejlepších mužstev z čela tabulky zvládli hosté na jedničku. Hráči dobře kombinovali, přehrávali soupeře, ale díky špatné koncovce a výbornému brankáři byl poločas O:O.Ve druhém poločase začali lépe domácí,když v 51. min. se ujali vedení 1:0.Po gólu začali hosté přidávat na tlaku , a konečně se prosazovat v koncovce.Skóte utkání otočili ve prospěch Tatranu momentálně nejlepší střelci Maličký a Šmucer. Pochvalu však zaslouží celé mužstvo za bojovnost a předvedenou hru. Další pochvala náleží rozdodčímu p. Linhartovi, utkání řídil s naprostým přehledem.