10.a 84 Maličký Tomáš 12.a 32. Šmucer Pavel 48.Polomčák Jakub   54.a71. Wagenknecht D.- 5. Jákl Martin

Hochman Dennis - Lorenz,Ouhrabka,Ludvík,Polák - Pištora,Blažek,Schwaninger A.,Polomčák - Maličký,Šmucer - stř. Brádler,Jakoubek,Benecký

Karty:
58. Jakoubek Radim 63. Ludvík Robin   37. Schneider Jakub 80. Dobřichovský

Kudrnovský Mir. ved. mužstva (domácí):
Tradiční soupeři, jako vždy pěkné utkání a kvalitní fotbal z obou stran, bojovnost a hodněbranek, tak je to vždy mezi těmito soupeři.Domácí dokázali využít více šancí a proto zvítězili.Hosté se ujali vedení už v 5. minutě Jáklem, domácí odpověděli za deset minut Maličkým, hrajícím poslední zápasy ve výborné formě. Další góly přidal momentálně nejstřelec Pavel Šmucer, tak se šlo do kabin za stavu 3:1.Ve druhém byla hra vyrovnaná, každý přidal po dvou brankách na konečných 5:3. Pochvala patří všem našim hráčům za jejich výkon.