Hochman Dennis- Lorenz,Ludvík,Ouhrabka,Polák- Pištora,Valeš,Blažek,Polomčák- Šmucer,Maličký - stř. Jakoubek,Brádler,Škvrna,Kacovský

Karty:
86. Ludvík

Kudrnovský Miroslav - ved. mužstva (domácí):
Domácí mužstvo začalo první poločas velice dobře, když ve 13.minutě vedlo už 2-0. Oba góly vstřelil střelecky disponovaný Pavel Šmucer. Dále se hra vyrovnala , ale další góly přišly až závěrem poločasu.Po krásné akci zvýšil na 3-0 Maličký, pak snižoval Tóth, a do kabin soupeři přidal branku i stoper domácích Ouhrabka.Druhý poločas se hrál pohledný fotbal z obou stran, avšak bez branek.

tr.Mikuš (hosté):
Domácí tým byl po většinu zápasu lepším týmem.I když náš tým bojoval,tak na lepší výsledek to nestačilo.Chtěl bych i přes prohru všem hráčům poděkovat,hlavně za bojovnost ve druhém poločase.Velmi dobře zachytal Standa Wagner,který nás jako vždy podržel a chytil několik dalších golovek soupeře