Zítko - Horák L., Slavík, Petružálek, Polák R., Kosina, Jakoubek, Nossek, Janouch, Kracík D. - Nosek P., Rodr, Vacek, Przybyla, Horák J.   Bernašinský - Kašpar, Kos, Sameš, Demuth, Hradecký, Stehlík, Koblížek, Štelzer, Němeček, Stránský,-Brát, Macháček, Horák

Karty:
75. Horák L.   33. Demuth , 45. Stránský,70. Kos,
70. Kosina   55. Demuth

Jaroslav Kudrna , Vedoucí Týmu (domácí):
Opět jsme prospali začátek zápasu a v 11.minutě jsme prohrávali již 0:2.Ve 27. minutě se nám podařilo snížit. Do konce prvního poločasu jsme dostali soupeře pod tlak a měli několik šancí na vyrovnání. Z kraje druhého poločasu se nám podařilo vyrovnat a o chvíli později jsme výsledek utkání otočili na svou stranu.Po zbytek zápasu jsme byli lepším celkem a v 80. minutě jsme přidali čtvrtou uklidňující branku.Škoda prospaného začátku utkání a hloupého vyloučení Romana Kosiny který nám bude v dalších utkáních citelně chybět společně s ,,červeným" Pavlem Urbanem.

Jaroslav Kopecký (hosté):

Brzy jsme šli do vedení 2:0 , ale už v závěru poločasu nás domácí tým začal přehrávat. V druhém poločase domácí otočili stav utkání.Zápas se nepovedl jak našim hráčům tak i rozhodčím.

Autor: Milan Polomčák