Sestava: Zítko - Rodr, Kracík L., Horák L., Polák R. - Vacek - Valeš, Maličký, Jakoubek (70. Kosina), Nossek - Brzák

ŽK: 3 - 3 (13. Rodr, 27. Polák, 39. Kracík L.)

ČK: 0 - 0

Rozhodčí: Jansa

K prvnímu zápasu sezóny jsme zajížděli do nejvýše položeného hřiště v soutěži ve velmi oslabené sestavě a s věkovým průměrem tak okolo 21 roků. K tomu jsme přidali naši slabinu v podobě prospaného začátku a z tohoto receptu vyšel ve 13. minutě výsledek 2:0, když se 2x prosadil z šancí po stranách hřiště domácí Kult. Naše hra se první poločas skládala bohužel pouze z dlouhých balónů, ž čehož jsme skoro nic neměli. Za zmínku stojí pouze nastřelená tyč staronového střelce v barvách tatranu Pavla Brzáka. Ke konci poločasu si ještě Kult z přímého kopu uzavřel čistý hattrick - 3:0.

Do druhého poločasu, ač beze změn v sestavě, jakoby nastoupilo jiné mužstvo. To co jsme předváděli, najednou vypadalo jako fotbal, nákopy vystřídaly přihrávky po zemi a tupé zírání do země pohyb a hledání volného místa. To vše donutilo soupeře zalést před svoje vápno a byla pouze otázka, zda to domácí ustojí nebo ne. Bohužel nám v tomto zápase nebylo souzeno dát gól a místo toho jsme v jasných tutovkách trefovali tyče, břevna nebo dobře stojícího Bernasinského v domácí kase. A i když výsledek vypadá více než jasně, tak šancí, včetně neproměněného pokutového kopu, jsme měli dost minimálně na srovnání.