Hodnocení jara.....

Mužstvo jsme převzali po podzimu,kdy si Tým nevěřil a neměl žádnou disciplínu.Jaro bylo náročné na psychiku všech lidí,kteří u mužstva pracovali.Snažili jsme se proto,aby hráči nebyli pod zbytečně velkým tlakem.Naše mužstvo mělo výsledkově lepší jaro a dokázalo ukončit soutěž na krásném 3. místě s 21 body a pozitivním skórem 40:39 . To dokumentuje fakt, že v kádru převažovaly útočné typy a tomu bylo přizpůsobeno i rozestavení hráčů na hrací ploše. Nebylo jednoduché udržet dlouhodobě dobrou náladu a stabilní výkonnost v Týmu. Domnívám se, že nám se to podařilo.A to vlastně byl náš cíl,když jsme k Týmu přicházeli, zvednout psychiku celého kádru a zapracovat na začlenění ml.žáků do sestavy.

Hodnocení Memoriálu Antonína Plecháče

Po sobotě jsme měli 1 bod a díky lepšímu skóre jsme postoupili do semifinále, kde nás čekal těžký soupeř a odpovídál tomu i výsledek, a tak jsme čekali na poraženého druhého semifinále, aby jsme si zahráli alespoň o 3 místo. Do zápasu o bronz jsme šli s tím, že chceme uspět a uděláme pro to vše, co bude v našich silách. Čekal nás těžký soupeř Rapid Liberec. Kluci makali, nevynechali jediný souboj a po poločase, kdy byl stav 3:0 pro nás jsme začali věřit, že tu vysněnou medaili budeme mít na krku my. Ve druhém poločase jsme přidali ještě jednu branku a naše oslavy mohly začít. Ke konci zápasu jsme nechali soupeře 2 skórovat, ale to nic neměnilo na tom, že bronz patří nám.