Hostinné - TJ Baník Žacléř 3:5 (3:3)

Zakončení sezóny se nepovedlo.

Sestava: Zítko - Schwaninger, Kracík L., Kosina, Vacek - Slavík (66. Rodr) - Valeš, Maličký, Jakoubek, Nossek - Petružálek

Góly: 22. Jakoubek, 25. Nossek, 33. Petružálek - 3. Mikolajczyk, 10. Baše, 36. Kovačík, 58. Horváth, 69. L. Vít

ŽK: 2 - 2 (28. Jakoubek, 87. Rodr)

ČK: 0 - 0

Rozhodčí: Doubic

Hosty ze Žacléře jsme přivítali v netradiční dobu v neděli, která byla určená konáním každoročního memoriálu Antonína Plecháče. Do utkání vstoupili lépe domácí, když Mikolajczyk přehodil už v 8. minutě Honzu Zítka v bráně. O několik minut později zvyšoval hlavou při závaru po rohovém kopu na 0:2 Baše. Pak přišla na řadu naše desetiminutovka, když nejdříve Petr Petružálek našel Martina Jakoubka a ten snížil. O 3 minuty později David Nossek po centru Valeše srovnal na 2:2. Pak to s námi začalo vypadat hodně nadějně, když Pegi dává na 3:2. Ovšem tam pro nás zápas jakoby skončil a od této chvíle až do konce zápasu byli hosté zásadně lepším týmem. Diváci už mohli pouze sledovat jak díky skvělým zákrokům Honzy Zítka tatran neutrpěl ještě vyšší porážku.

Abych na závěr zhodnotil sezónu - 6. místo je na nováčka 1.B třídy dle mého názoru velmi dobrý výsledek, ale jako více pozitivním bych bral bojovnost celého týmu, která přinesla nejenom zisk bodů v zápasech, které se pro nás rozhodně nevyvíjeli dobře, ale zároveň přitáhla diváckou kulisu, která se rozhodně držela ve vyšších číslech než v předchozích sezónách, za což bych právě divákům chtěl poděkovat. V neposlední řadě bych chtěl poděkovat i našim ULTRAS, kteří nás jezdili povzbuzovat i do destinací, které nejsou našemu městečku zrovna blízko. A určitě další pozitivum této sezóny je zapojení mladých nadějí z dorostu, kteří v několika zápasech ukázali, že tatran má rozhodně na čem stavět.

Autor: Luboš Horák