Sestava: Horák J. - Urban (50. Vinš),  Horák L., Vacek - Kracík L., Kosina - Valeš, Kracík D., Jakoubek - Petružálek, Rodr

Góly: Kracík D., Jakoubek

ŽK: 3 - ? (Horák L., Kracík D., Petružálek)

ČK: 0 - 0

Rozhodčí: Bečvář

Za úmorného vedra jsme hráli kvůli podruhé vyplavenému hřišti na umělé trávě v Trutnově a stál proti nám soupeř velmi houževnatý, tvrdý a dejme tomu i fotbalový. A dá se říct, že po vápno byli hosté lepší, ovšem první poločas byli ve vápně opravdu nepřesní. Kdežto my jsme vytěžili z minima maximum, když si na trestný kop ze strany postavil balón David Kracík, poslal ho centrem na zadní tyč, nikdo ho netečoval a propadl za záda zkoprnělého Brožíčka - 1:0.

Druhý poločas nastoupili kopidlnští ještě maličko více vyhecovaní a vlítli na nás jako tajfun a Joska v bráně se měl co ohánět. A nebýt totální neschopnosti hostujících útočníků, mohli jsme dostat mimořádnou nadílku. Takto nás ztrestal pouze kapitán Machačný ze samostatného úniku - 1:1. Poté jsme ukázali, že něco z fotbalového umění nám taky ještě zbylo, když Luboš Kracík krásně našel Martina Jakoubka a ten nás poslal bombou na zadní tyč opět do vedení - 2:1. Chvíli na to zahrávali hosté trestňák, Joska na umělém povrchu nezkrotil balón ve svých rukavicích a hosté ho za to ztrestali vyrovnávací brankou - 2:2. Po zbytek zápasu pouze pokračovalo zahazování šancí hostujících "střelců", a tak se šlo do kabin se smírným výsledkem.

Autor: Luboš Horák