Sestava: Horák J. - Urban, Kracík L., Horák L., Schwaninger -  Vinš - Nossek (84. Vacek), Jakoubek, Maličký, Polák - Rodr

Góly: Jakoubek, Rodr, Valeš

ŽK: ? - 4 (Rodr, Horák L., Urban, Horák J.)

ČK: 0 - 0

Rozhodčí: Vitvar

Do Sobotky jsme cestovali ve značně oslabené sestavě (tradiční důvody - práce, zranění a karty), ale přesto jsme úvodní nátlak domácích přestáli bez úhony a navíc z protiútoku dokázal Martin Jakoubek dokonce propálit přízemní střelou domácího gólmana na přední tyč - 0:1. Domácí stále hrozili úniky po stranách hřiště, které se nám dařilo nějak zneškodňovat. Ovšem jednou to nevyšlo - balón přes obranu, přehozený Joska a je srovnáno - 1:1. Do poločasu jsme si vytvořili ještě několik 100% příležitostí z nich se uchytila pouze střela Adama Rodra v pádu po perfektně načasované přihrávce Davida Nosska - 1:2.

Za úmorného vedra nám ve druhé půli začli trochu docházel síly, což pramenilo ve větší tlak domácích. K tomu jsme se nechali zbytečně rozhodit několika prapodivnými výroky sudího Vitvara a domácí nás za to ztrestali - během pěti minut dokázali otočit stav zápasu - 3:2. I na to jsme dokázali zareagovat - dlouhý Joskův nákop zkrotil mladíček Tomáš Valeš a poslal ho v plném sprintu do víka - 3:3. O pár minut později nás ovšem domácí v našem vápně rozebrali tak, že poslední gól dávali snad z brankové čáry - 4:3. A jelikož domácí gólman vychytal i přímák Luboše Kracíka mířící do šibenice, odcházíme po dlouhé době z trávníku poraženi.

Program na další týden -

Čtvrtek - dohrávka s Kopidlnem od 17.30 - bude se hrát v Trutnově na umělé trávě.

Sobota - domácí zápas se Starou Pakou - jelikož je hřiště opět pod vodou, tak místo konání bude upřesněno.

Autor: Luboš Horák