Sestava: Horák J. - Urban, Kracík L., Kosina, Janouch (30. Schwaninger) - Horák L. (45. Vinš) - Nossek, Kracík D., Maličký, Polák - Petružálek

Góly: 17. Nossek, 18. Petružálek, 80. Maličký - 69. Zugar, 71. Veg

ŽK: 2 - 3 (35. Petružálek, 41. Kracík D.)

ČK: 0 - 0

Rozhodčí: Franěk - Halama, Šiling

Diváků: 150 Za chladného deštivého sobotního odpoledne jsme přivítali soupeře, který nám na podzim nadělil kanára, takže jsme byli dostatečně motivovaní to nezopakovat. A v první půli se nám to dařilo skvěle, jelikož jsme soupeře za celý poločas nepustili do výraznější šance. Navíc už v 17. minutě po přetaženém rohovém kopu Luboše Kracíka vrátil před bránu balón Roman Polák a David Nossek nasměroval míč správným směrem - 1:0. O minutu později se střelec gólu změnil v nahrávače, když po svém úniku po levé straně nádherně našel Petra Petružálka, který pohodně zvýšil na 2:0. Do konce poločasu jsme ještě několik šancí měli, ovšem všechny jsme trestuhodně zahodili.

V druhém poločasu jsme se mírně zvýšenou aktivitou soupeře nechali trochu zatlačit před naše vápno, z čehož v 69. minutě vyplynula chyba v rozehrávce a Zugar pro hosty vykřesal střelou na zadní tyč naději na bodový zisk - 2:1. O dvě minuty později bylo srovnáno, když se Veg parádně trefil z přímáku z hranice 25 metrů do šibenice - 2:2. Ovšem ani vyrovnání nás nezlomilo a i když Přibyl v hostující bráně vychytal pokutový kop Davidu Maličkému, následně parádně chytil přímák Davida Kracíka mířící do šibenice, tak na únik Davida Maličkého, kterého vyslal Luboš Kracík, byl krátký - 3:2.

Ve středu máme doma dohrávku s Kopidlnem od 17.30 a v sobotu zajíždíme na Mostka.

Autor: Luboš Horák