Tatran Hostinné vs.SK Babí 3:4 (0:2)

Sestava: Zítko,Lorenz,Vinš,Putrovec,Schwaninger O.,Przybyla,Blažek,Valeš,Polák,Jakoubek,Schwaninger A.

Střídání: Benecký,Brádler,Polomčák,Ludvík,Hochman

Střelci domácích: Valeš, Jakoubek, Polák

Jako každé jarní utkání jsme začali převahou,která vyústila za 20 minut třemi nevyužitými šancemi,což se nám opět vymstilo ke konci poločasu, když z nenápadných akcí,kterým předcházely školácké chyby vyplývající z malého důrazu, jsme inkasovali dva góly.Kdyby se mohli střídat hráči adekvátně nahrazující původní jedenáctku, jako tomu bylo na podzim (ke čtyřem dlouhodobě zraněným přibyli další tři hráči, kteří oproti poslednímu zápasu nemohli nastoupit),bylo by potřeba o poločase udělat pár změn.Takto se změnili jen posty hráčů směřující k ofenzívě,které se ukázali jako velice účinné. I přes obdržený gól znamenající stav 0:3 v první minutě druhého poločasu, naši hráči dokázali za 20 minut srovnat skóre na 3:3 a vlastně celý poločas se hrálo na půlce hostů,kdy jsme mohli z řady šancí vsřelit vítězný gól.Jak se proměnují šance nám ukázali hosté 3 minuty před koncem,kdy opět malým  důrazem nechal náš obránce projít nejlepšího hráče hostů a ten našel (nepochopitelně) v malém vápně volného spoluhráče,který zvýšil na konečných 4:3 pro hosty.I přes prohru,bych chtěl všem hráčům poděkovat za předvedenou hru v druhém poločase,ta se musela líbit i hrstce diváků.Takto se musí bojovat celé utkání.Dále je potřeba říci,že by bylo dobré, aby někteří hráči pomohli svým spoluhráčům ne jenom tím, že přijdou na zápas,ale také na trénink,bez kterého to opravdu kluci nejde!

Další utkání odehrajeme v sobotu 25.5. v Lázních Bělohrad, sraz je ve 13:00. Hned poté v neděli 26.5. hrajeme se stejným soupeřem na domácím hřišti v 14:00 hod., sraz bude opět ve 13:00.

Autor: Daniel Jelínek