Sestava: Horák J. - Urban, Horák L., Kosina, Janouch (70. Kracík D.) - Kracík L. - Nossek, Jakoubek, Maličký, Polák (80. Valeš) - Petružálek

Góly: 12.(P) a 37. Bányácski - 10. Maličký, 67. Petružálek

ŽK: 4 - 3 (15. Horák L., 50. Petružálek, 55. Jakoubek)

ČK: 1 - 0

Rozhodčí: Janata

Diváků: 100

Za parného dne, už po 12 minutách byly odpískané 2 pokutové kopy. Nejdříve při standardce domácí faulovali a z puntíku se nemýlil David Maličký - 1:0. O dvě minuty později Luboš Horák nedovoleně zastavil unikajícího Balcara, což potrestal Bányácski - 1:1. Naše neucelená hra vyprodukovala v prvním poločasu pouze dalekonosné střely, z nichž žádná nenalezla požadovaný cíl. Domácí hrozili nakopávanými balóny, což nám na dlouhatánském hřišti dělalo nemalé problémy, ovšem nebyli schopni balón protlačit až do brány, a tak jim hlavní sudí podal pomocnou ruku, vymyslel si faul hned za vápnem a domácí touto šancí nepohrdli - 2:1.

Druhou půli se obraz hry radikálně změnil, míč jsme se snažili držet více na našich kopačkách a jediné, co nám chybělo bylo gólové vyjádření. Šance mladých pušek se neuchytili, tak přišel se svým příspěvkem matador Pegi, který ve svém druhém zápase po rohu střílí svůj druhý gól - 2:2. Rozhodně nesmíme zapomínat i na rychlé kontry domácích, se kterými si naše obrana, v čele se skvěle chytajícím Joskou, poradila. V závěru utkání jsme ještě sahali po vítěztví, ale skóre se již neměnilo, což jenom potvrdilo spravedlivou remízu.

V závěru bych se rád vrátil k řízení tohoto zápasu "panem" Janatou. Proč byl tento kluk delegován jako hlavní rozhodčí, když na lajně stojí starší rozhodčí, který by si na 99 % dokázal zjednat větší respekt než hlavní sudí. Jeho totální nezkušenost a vyplašenost z každé vypjatější situace málem dovedla odehrávaný mač spíše k boxerským soubojům. Nechte ho pískat dorost, žáky nebo raději přípravku, ale neposílejte ho na souboje v B třídě. Děkuji.