Tatran Hostinné vs.Sokol Voděrady 2:2 /1:0/

Sestava: Zítko, Lorenz, Vinš, Schwaninger A., Schwaninger O., Pištora, Przybyla, Valeš, Polák, Jakoubek, Maličký

Střídali: Brádler, Kacovský, Benecký, Hančovský, Ludvík

Za krásného počasí, avšak na těžkém terénu se odehrál vyrovnaný první poločas,ve kterém nebyl uznán gól(?) T.Valeše.Ten si to vynahradil za pár minut,kdy si naběhl na pěkný centr R.Jakoubka a vstřelil branku na 1:0.Druhý poločas jsme začali aktivně a výsledkem byla dalekonosná střela L.Przybyli,která znamenala vedení 2:0.V polovině druhého poločasu začal soupeř přebírat iniciativu a dokázal snížit na rozdíl jedné branky, kdy hráč po individuální akci prošel napříč naši obranou a křižnou střelou snížil na 2:1. O chvíli později, kopali hosté trestný kop, kterým srovnali stav na 2:2. Poslední  možnost vstřelit vítězný gól Tatranu, měl po pěkném samostatném průniku Tomáš Valeš, který svou bojovností v celém utkání potvrdil, že nosí kapitánskou pásku po právu. Kdyby většina hráčů bojovala jako Tomáš, tak by konečný stav mohl být příznivější, ale na druhou stranu je výsledek 2:2 spravedlivý.

V sobotu 11.5. zajíždíme k odvetě do Voděrad, sraz na hřišti je v 10:45 hod.

Autor: Daniel Jelínek