Sestava: Horák J. - Urban (45. Valeš), Horák L. (45. Rodr), Kosina, Janouch - Kracík L. - Kracík D., Jakoubek, Maličký, Polák - Petružálek

Góly: 3. Kosina, 5. Maličký, 22. Jakoubek, 59. Petružálek

ŽK: 2 - 0 (Kracík D., Polák)

ČK: 0 - 0

Rozhodčí: Kudláček - Horský, Buchta

Diváků: 130

Po pár propršených dnech na nás čekal velmi těžký terén, ovšem to nějak nevadilo. Už ve 3. minutě jsme zatáhli balón po pravé straně, kde Roman Polák našel před bránou volného Davida Kracíka, ten zklepl velmi netradičnímu střelci Romanu Kosinovi a ten si s touto nabídkou poradil s bravurou sobě vlastní - 1:0. O dvě minuty později navrátilec Petr Petružálek vyslal Davida Maličkého na steč a on svou šanci taktéž proměnil - 2:0. Hosté hrozili pouze z nabízených standardek, ale s těmi jsme si pohodlně poradili. Ve 22. minutě Martin Jakoubek poslal za tyč 3. navštívenku po spolupráci s Pegim a Davidem Maličkým - 3:0. Poločas se dohrál ještě s několika našimi šancemi, kterými jsme už ovšem pohrdli, ale i tak se šlo do kabin s velmi nadějným výsledkem.

Druhý poločas byl o hodně vyrovnanější. I hosté si vytvořili několik slibných příležitostí, ale skoro vždy trefovali dobře postaveného Josku, který byl motivován vychytat si zase jednou nulu, což se mu nakonec podařilo. To samé štěstí na druhé straně ovšem neměl Schejbal, kterého po další přihrávce Davida Maličkého překonal navrátivší se střelec Petr Petružálek krásným lobem z vápna - 4:0. Tento gól už hostující odpor zlomil.